Filmové novinky 43. týždňa: Avengers s premiérovým trailerom aj nová komiksová postava pre Hardyho!

Zdieľať
film

Je štvrtok, a to znamená, že je pravý čas na uvedenie najzaujímavejších správ z filmového sveta. Prečítaj si najnovšie informácie, špekulácie a pozri si aj ukážky na nové filmy.

1.

Nový vojnový film herca Brada Pitta zaznamenal značný úspech. V Amerike dosiahol po prvom víkende premietania zisky 23,5 milióna dolárov. Snímku Fury v našich kinách uvidíš 13. novembra.

2.

Americký herec a režisér Al Pacino mieri opäť na Brodwayi. V predstavení s názvom China Doll stvárni miliardára Mickeyho Rossa. Premiéru bude mať v roku 2015.

David Gordon Green, Al Pacino, Holly Hunter
Actor Al Pacino poses on the red carpet for the new movie "Manglehorn" during the 2014 Toronto International Film Festival in Toronto on Saturday, Sept. 6, 2014. (AP Photo/The Canadian Press, Nathan Denette)

3.

Colin Farrell sa zaradil do zoznamu uchádzačov o stvárnenie komiksovej postavy Doctora Strengea. Okrem neho zvažuje Marvel aj hercov Jareda Leta, Justina Therouxa či Oscara Isaaca.

Colin Farrell
Actor Colin Farrell poses for a picture as he promotes the movie "Seven Psychopaths" during the 2012 Toronto International Film Festival in Toronto on Friday, Sept. 7, 2012. (AP Photo/The Canadian Press, Chris Young)

4.

Tom Hardy alias Bane, dostal novú ponuku. Štúdio Warner Bros. ho spolu s Margot Robbie a Ryanom Goslingom plánuje obsadiť do tímu záporných hrdinov Suicide Squad.

Film Review Dark Knight Rises
This undated film image released by Warner Bros. Pictures shows Tom Hardy as Bane in a scene from the action thriller "The Dark Knight Rises." (AP Photo/Warner Bros. Pictures, Ron Phillips)

5.

Špekulácie sa objavili aj o novom filme Batman v Superman. Režisér Zack Snyder vraj údajne obsadil do úlohy Robina herečku Janu Malone.

NY_Special_Screening_of_

6.

V nových Hviezdnych vojnách si má zahrať herec Warwick Davis. Informáciu potvrdil prostredníctvom siete Twitter. „Na tento telefonát som čakal viac ako rok,“ napísal k príspevku.

PlayStation_4_-_VIP_Launch-6b2296c84d8e46fab6b19ab4b399eee0

7.

Meryl Streep a Hugh Grant si spolu zahrajú v pripravovanom filme Florence. Snímka bude životopisnou drámou o sopranistke Florence Foster Jenkins.

filmy

8.

Spinoffy Harryho Pottera bude režírovať David Yates. Príbeh trilógie sa začne v New Yorku a bude sa odohrávať zhruba 70 rokov pred tým, než sa Harry Potter dostal ku knihám, s ktorými pracoval v škole.

Film Hollywood Year
SITA/AP

9.

Americká televízna spoločnosť NBC pripravuje remake britského seriálu IT Crowd ( Ajťáci). Herecké obsadenie zatiaľ nie je známe.

10.

Minuloročný blockbuster Pacific Rim sa nielenže dočká druhého pokračovania, ale režisér snímky plánuje aj tretí diel.

11.

Druhé pokračovanie filmu V zajatí démonov bude režírovať James Wan. Medzi jeho doterajšie projekty patria Rýchlo a zbesilo 7 či Saw: Hra o prežitie.

12.

Kráska Kim Basinger si zahrá vo filme The Nice Guys. Herečka z filmov L.A.- Utajované skutočnosti či Nikdy nehovor nikdy, sa pripojila k hercom Russell Crowe, Ryan Gosling, Matt Bomer, ktorí tiež hrajú v pripravovanej snímke.

Kim Basinger
FILE - In this Nov. 17, 2008 file photo, actress Kim Basinger arrives at the premiere of "Twilight" in Los Angeles. Basinger will narrate a Smithsonian Channel documentary on the rare blue Hope Diamond, thought to be the world's most valuable gem. Mystery of the Hope Diamond" will premiere Nov. 21. (AP Photo/Matt Sayles, file )

13.

O nominácie na Oscara bojuje osem krátkych dokumentárnych filmov. Špeciálna porota vyberie z týchto ôsmich tri až päť dokumentov, ktoré budú mať šancu získať pozlátenú sošku.

86th Academy Awards - Set up
Preparations continue on the red carpet during rainy weather for the 86th Academy Awards in Los Angeles, Friday, Feb. 28, 2014. The Academy Awards will be held at the Dolby Theatre on Sunday, March 2. (Photo by Jordan Strauss/Invision/AP)

14.

Na svete je konečne prvý trailer k druhému pokračovaniu filmu Avengers. Tentokrát nesie podtitul: Age of Ultron a zahrali si v ňom aj nováčikovia Elizabeth Olsen či Aaron Taylor Johnson.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom