Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

5 skvelých filmov herca Ryana Goslinga

Sni mka obrazovky 2018 03 06 oa11.39.12.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Hollywood je plný skvelých hercov či herečiek, ktorí dokazujú svoj talent v nejednom filme. Medzi veľmi talentovaných a úspešných hercov patrí aj Ryan Gosling, ktorý zahviezdil vo viacerých známych filmoch. Už ste tieto filmy videli?

La La Land

V tomto filme si môžete pozrieť moderné poňatie klasického hollywoodskeho milostného románu, ktorého príbeh je umocnený krásnymi hudobnými číslami v podobe tanca a piesní. Herec si v tomto filme zahral jednu z hlavných postáv.

Zápisník jednej lásky

Ide o romantický film, v ktorom starší muž menom Noah začína čítať príbeh jednej lásky zo svojho zápisníka svojej žene Allie, ktorá trpí Alzheimerovou demenciou v treťom štádiu. Kým sa jej demencia zhoršila, Allie zapísala do zápisníku svoj a Noahov príbeh. Dala mu ho s inštrukciami, aby jej ho čítal v dňoch keď si nebude nič pamätať, s prísľubom, že spomienky sa jej určite vrátia, keď jej bude Noah ich príbeh čítať. Už ste tento dojímavý film videli?

Drive

Herec nehrá však len v romantických filmoch. Zahral si napríklad aj hlavnú postavu v tomto filme. Kde stvárnil postavu muža, ktorý bol cez deň filmovým kaskadérom, no po nociach sa z neho stal šofér zločineckých gangov.

Blue Valentine

V tomto filme je rozpovedaný príbeh o stratenej láske. Odohráva sa v niekoľkých časových rovinách, pričom sa mieša prítomnosť so spomienkami. Podarí sa tomuto manželskému páru opäť nájsť stratenú lásku?

Lovci gangstrov

Tento film sa odohráva v polovici 20. storočia v Los Angeles. Vládne tam gangster, ktorého si zahral známy herec Sean Penn. Gosling si v tomto filme zahral postavu policajta, a bude sa snažiť proti nemu bojovať. Podarí sa mu to?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor rhDátum 9. marca 2018Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: