Dominika Mirgová ukázala bruško a prezradila meno bábätka! :-)

Zdieľať
dominika mirgova

Chlapček sa bude volať Peter, teda rovnako ako jeho otec, ktorým je speváčkin snúbenec.

Slovenská speváčka Dominika Mirgová, ktorá vlani v novembri potvrdila, že je tehotná, bude mať syna. Dvadsaťtriročná rodáčka z Trnavy zverejnila novinku na sociálnej sieti Facebook, kde tiež prezradila, že chlapček sa bude volať Peter.

„A JE TO VONKUUUUU… Je to CHLAPČEK, náš malý Peťko! Obaja sme zdravučkí, pomaly rastieme a tešíme sa z každej chvíle. Tehotenstvo je krásne obdobie ženy a ja som sa naň vždy tešila – a spĺňa všetky moje očakávania!! Nemusíte mať obavy, ako som si všimla v komentároch, všetko robím s mierou, dokonca mi príde, že oddychujem viac, ako by som mala. Aj práve teraz si kopká, pozdravuje vás,“ napísala interpretka, ktorá zverejnila aj fotografiu s bruškom. Otcom dieťaťa je speváčkin snúbenec Peter.

Dominika Mirgová sa preslávila v šou Slovensko hľadá SuperStar. V roku 2008 vydala prvý, eponymný album. Predvlani uviedla na trh druhú štúdiovku #Nová, z ktorej pochádzajú skladby ako Prvá, Je koniec alebo L.A.S.K.A.. Na albume sa podieľali Rakby, Kali, Robert Burian, Peter Pann či Miro Jaroš.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom