Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Duklock: 5 kanálov, ktoré Youtube zabanoval

6
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Duklock natočil video o piatich youtuberoch, ktorí dostali ban. Opísal ich nevhodný content a správanie, vďaka ktorým bol ich kanál zablokovaný.

Durv

Kanál mladého chalana s názvom Durv bol len nedávno odbanovaný. Videá tohto youtubera boli čisto o clickbaitoch a klamaní divákov.

Aby toho nebolo málo, tak tento chalan ešte robil falošné giveawaye. Odberatelia kanála Durv sa mohli zúčastniť žrebovania o amazon gift karty, ale tie neboli nikdy nikomu udelené.

www.youtube.com

Evalion

Kanál vtedy 18-ročnej Evalion patril dievčaťu, ktoré nielen na Youtube, ale aj celkovo na sociálnych sieťach zdieľalo nacistické myšlienky.

V jej videu sme mohli napríklad vidieť, ako praje Hitlerovi všetko najlepšie k narodeninám a ako mu upiekla mafiny s hákovými krížmi.

www.youtube.com

Keemstar

Trollenie Youtubera Keemstar prekonávalo všetky medze. Za svoje šikanovanie ostatných si vyslúžil ban za cyber bullying.

Keemstar už nemôže mať vlastný kanál, ale môžeme ho vidieť vystupovať vo videách kanálu Drama Alert. Tento bulvárny kanál zdieľa rôzne trendy a novinky.

Keemstar

Kwebbelkop

Duklock chcel kanálom s názvom Kwebbelkop poukázať na všetkých youtuberoch, ktorí boli neprávom zabanovaný.

Spomínaný kanál a ďalšie kanály ako How to basic či Shane Dawson zabanovali boti, ktorý si mysleli, že ide o škodlivý content.

www.youtube.com

MikeJePan

MikeJePan alebo MikeJeBan, ako ho rád Duklock volá, natáčal videá, v ktorých poukazoval napríklad na diery v zákone a ako ich využiť.

Mike sa častol dostával do konfliktov s políciou. Vyhustilo do až do toho, že nielen českú políciu ale aj jeho okolie doslova šikanoval.

www.manmagazin.sk
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Duklock je rád, že na Youtube konečne vznikla nejaká tá spravodlivosť.Dátum 1. júna 2018Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: