Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Expartner Dary Rolins Petr Vlasák: Umieral v obrovských bolestiach, toto boli jeho posledné chvíle…

Simona Krainová tiež patrila k priateľom Vlasáka
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: archív Simona Krainová
reklama:
reklama:

V deň kedy odišiel maestro Karel Gott zomrel aj expartner Dary Rolins (46) a známy trenkový kráľ Petr Vlasák (†45). Ten svoj urputný a posledný boj so zákernou rakovinou prehral a ostalo po ňom prázdno nielen v jeho rodine, ale aj medzi kamarátmi, ktorých mal aj v českom šoubiznise veľmi veľa. Posledné chvíle úspešného podnikateľa však boli veľmi smutné a doslova trpel tým, ako ho ničila choroba. 

Keď už rodina aj on samotný cítili, že sa blíži koniec, previezli ho do jedného z pražských zariadení, kde aj naposledy vydýchol. Ostala po ňom manželka Gabriela a dcéra Simonka. Informácie o tom, že na sklonku života trpel viac, ako počas celej liečby potvrdil aj jeho veľmi dobrý kamarát. „Vzhľadom na to, že umrel na svoje narodeniny, tak potom, čo si prežil za bolesť, si myslím, že dostal ten najlepší darček, ktorý vo svojom stave mohol dostať. Bolo to pre neho určite vykúpenie. Bol na tom veľmi zle, a ku konci už z neho vychádzali slová, že by si koniec prial. A to predtým, aj keď vedel, ako je to vážne, stále neuveriteľne bojoval. Mal obrovskú vieru v uzdravenie, zároveň ale nebol hlúpy. Veľmi dobre vedel, koľká bije,“ povedal raper Jakub Mohamed Ali.

Vlasák si teda na sklonku života prežil doslova peklo a aj napriek tomu bojoval do poslednej chvíle. Po jeho smrti ťažko hľadala slová aj Dara Rolins, s ktorou chodil niekoľko rokov. „Toto je ten moment, kedy sa ťažko hľadajú slová. Ďaľšie slová po hromade slov, čo už aj tak zazneli. Dve smutné udalosti za sebou. Odišli ďaľší dvaja ľudia, ktorí patrili do môjho života. Jeden v deň svojich narodenín. Môj dobrý kamarát, bývalá láska, veľký bojovník Peter Vlasák, navždy v mojom srdci,“ napísala na sociálnu sieť Rolins. „Keď sme boli v Čechách, tak sme sa s ním stretli, je to hrozná správa, dúfam, že mu je už teraz lepšie. Bol to náš veľmi dobrý kamarát a skvelý človek. Spomíname na neho len v tom najlepšom,“ povedala o Vlasákovi Zuzana Belohorcová s manželom Vlastom Hájekovi.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor steDátum 4. októbra 2019
reklama:
reklama:
reklama: