Extrémny spôsob chudnutia! Pozri sa, vďaka čomu vraj môžeš schudnúť až 15 centimetrov z pásu za deň!

Zdieľať
korzet-chudnutie

Tento extrémny spôsob to vraj dokáže – stačí, ak bude adept na chudnutie nosiť tesný korzet aspoň 12 hodín denne. Podľa tohtotrendusa zdá, že korzety, ktoré boli v minulosti medzi dámami veľmi obľúbené, hlásia svoj comeback.

Korzet si ako pomocníka pri chudnutí pochvaľuje dokonca aj herečka Jessica Alba – chváli sa tým, že jej korzet pomohol zmenšiť obvod pásu po pôrode.

Názory lekárov sa na tento extrémny spôsob odlišujú. Niektorí túto diétu pre svojich pacientov doslova odporúčajú, iní sa k nej stavajú skepticky a varujú pred zdravotnými následkami.

korzet-chudnutie
Nosenie korzetu nie je určite ničím príjemným… Foto: www.imgur.com

Doktor Sinclair z Beverly Hills, ktorý tento spôsob chudnutia propaguje, tvrdí, že vďaka korzetu môžu mať ženy za pár týždňov pás ako bábika Barbie. Stačí ho nosiť len 12 hodín denne a každý deň vraj takto môžeš stratiť až 15 centimetrov z pásu.

Pýtaš sa, ako to môže fungovať? Dr. Sinclair vyhlasuje, že korzet posunie rebrá do polohy, ktorá znemožňuje nositeľovi zjesť veľa jedla. Okrem toho sa človek v korzete poriadne potí, a to má vraj za následok ešte väčšie chudnutie.

To, či táto za vlasy pritiahnutá metóda skutočne funguje tak, ako to sľubuje Dr. Sinclair, je však naozaj diskutabilné…

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom