Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Fascinujúci pohľad do života dubajského princa. Takýchto ľudí potrebuje svet.

Dubaj.png
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Športovec, fotograf a pravý romantik. Aj týmito slovami by sme mohli charakterizovať Jeho Výsosť Hamdana bin Mohammeda Al Maktouma, druhého syna šejka Hamdan bin Mohammed Al Maktoum, korunného princa Dubaja. Tento „skutočný Aladdin“, ako ho prezývajú, je zbožňovaný nielen vo svojej rodnej krajine, ale takmer po celom svete.

Korunný princ vedie aktívny život a delí sa oň aj na svojom profile na Instagrame, kde má už viac ako 4 milióny nasledovateľov.

Každý jeho krok sprevádza doslova armáda jeho ženských obdivovateliek, ktoré by si princa chceli uloviť. No a pri pohľade na tohto fešáka s dobrým srdcom sa im ani nečudujeme.

Hamdan miluje zvieratá a jeho najväčšou vášňou sú kone. Vlastní súkromné stajne a zúčastňuje sa na medzinárodných konských dostihoch, kde reprezentuje svoju krajinu. V roku 2014 si dokonca z jedných dostihov vo Francúzsku odniesol zlatú medailu. Okrem toho finančne podporuje viaceré útulky pre zvieratá.

Ľahostajní mu nie sú ani ľudia. Venuje sa charite a filantropii a práve tieto dve veci sú v zozname jeho životných priorít na prvých priečkach.

Venuje sa tiež pomoci ľuďom so špeciálnymi potrebami. Je hlavným patrónom dubajského centra autizmu a aktívne spolupracuje na viacerých projektoch pre pomoc deťom. Okrem toho sponzoruje nemocnice a podporuje nákup nového vybavenia.

K ľuďom je vraj vždy otvorený a každého, kto sa s ním chce porozprávať, ochotne vypočuje.

Princ pôsobí ako bežný muž, nosí športové oblečenie a často aj šiltovky. S obľubou sa zúčastňuje viacerých komunitných podujatí, festivalov jógy či dubajského maratónu.

Navyše veľa športuje a je tak pozitívnym príkladom pre mladých ľudí po celom svete. Dokonca sa zúčastnil dubajského Spartan Race.

No a to stále nie je všetko. Princ podporuje mladé talenty a keďže miluje fotenie, zorganizoval národnú súťaž pre fotografov, do ktorej venoval celkovo 400-tisíc dolárov určených na finančné odmeny pre najtalentovanejších fotografov. A aby toho nebolo málo, tento stále slobodný mladík to celkom vie aj s deťmi. My len stále nechápeme, ako je možné, že po jeho boku nie je ešte stále nejaká kráska…

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 17. októbra 2016Zdroj brightside.me © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o.
K téme
reklama:
reklama:
reklama: