Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Filmové novinky 45. týždňa: Križovatka smrti sa dočká seriálovej verzie a Channing Tatum si zahrá v X-Menoch!

noviniky
6
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Prečítaj si najnovšie informácie zo sveta filmu a seriálov. Dozvieš sa, kto má šancu získať Oscara, kto si zahrá v novej Múmii a kto získal úlohu v X-Menoch.

1.

Zverejnili nominácie na People’s Choice Awards 2015. Slávnostné odovzdávanie cien, o ktorých rozhoduje verejnosť, budú 7. januára v Los Angeles. Zoznamu kandidátov a kandidátok na People’s Choice Awards 2015 vládnu americká herečka Shailene Woodley a britský spevák Sam Smith. Obom sa v hlasovaní fanúšikov a fanúšičiek podarilo získať po štyri nominácie.

2.

O nomináciu na Oscara sa uchádza 20 animovaných snímok. Na zoznam sa dostali filmy ako napríklad Lego príbeh, Chrobáčikovia: Údolie stratených mravčekov, Tučniaky z Madagascaru, Cililing a pirátska víla či Rio 2.

Auctioned-Oscar-Lawsuit

3.

Spoločnosť Universal Pictures zverejnila prvý oficiálny trailer animovaného filmu Mimoni. Samostatnú snímku o žltých postavičkách, ktoré sa objavili aj ako pomocníci Grua v animákoch Ja, zloduch (2010) a Ja, zloduch 2 (2013), režírujú Pierre Coffin a Kyle Balda. Do slovenských kín ju uvedú 25. júna 2015.

4.

Zoznamu kandidátov v 17. ročníku British Independent Film Awards (BIFA) vládne dráma ’71 , ktorá získala deväť nominácií v ôsmich kategóriách. O dve menej má film Pride a po päť získali snímky Catch Me Daddy, Frank a Mr. Turner.

5.

David Fincher ani Christian Bale nakoniec nebudú súčasťou nové filmu o Stevovi Jobsovi. Istá nie je ani účasť Setha Rogena, ktorý mal stvárniť postavu najlepšieho priateľa Jobsa.

Christian Bale, Sibi Blazic

6.

Filmové štúdio 20th Century Fox potvrdilo, že herec Channing Tatum si zahrá v novom filme o X-Menoch. Stvárni mutanta Gambita a premiéra by mala byť v máji v roku 2016.

Bennett Miller, Steve Carell, Channing Tatum, Mark Ruffalo, Vanessa Redgrave

7.

Michael Bay sa rozhodol upustiť od ďalšieho pokračovania filmu Transformers. Jeho novým projektom by mala byť adaptácia románu 13 Hours.

8.

Scenáru nového filmu Múmia sa ujal známy scenárista Alex Kurtzman, ktorý už pracoval na trhákoch ako Star Trek a Transformers. Do kín by mala doraziť v roku 2016. O príbehu ani obsadení ešte nie sú isté žiadne správy, ale šepká sa o účasti herca Luka Evansa (Drakula).

Luke Evans

9.

V obľúbenom seriáli produkcie HBO, True Detective, si zahrajú aj Leven Ramblin, Abigail Spencer, Kelly Reilly a Michael Irby. Sekundovať budú hlavným postavám, ktoré stvárňujú Matthew McConaughey, Colin Farrell či Taylor Kitsch.

https://www.youtube.com/watch?v=TXwCoNwBSkQ

10.

I keď o štvrtom pokračovaní filmu Križovatka smrti sa zatiaľ nič nevie, o novom seriáli inšpirovanom práve touto trilógiou sa klebetí čoraz viac. Vzniknúť by mal na stanici CBS, ktorá má už v programe úspešné seriály The Big Bang Theory, Two and Half Men, How I Met Your Mother. Žánrovo sa má držať pôvodného filmu.

 11.

V piatok 7. novembra sa v Bratislave začne 16. ročník Medzinárodného filmového festivalu Bratislava. Podujatie bude trvať do 14. novembra a ponúkne viac ako stovku titulov, ktoré organizátori zaradili do troch súťažných a 12 nesúťažných sekcií.

FILM: Medzinárodný filmový festival Bratislava

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor RadkaDátum 6. novembra 2014Zdroj čsfd.cz, moviezone.cz,© NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., SITA/AP, video: youtube.com
reklama:
reklama:
reklama: