Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

GoGo má pre nás obrovskú novinku. Pripravuje vlastnú knihu!

Horizon33_2015 10 14_10 47 32.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

 Od leta pripravuje s tímom odborníkov knihu – o svojom youtuberskom živote, o jeho začiatkoch  a o všetkom, čo si myslí, že bude fanúšikov zaujímať. 

Už to zrejme nemohol dlhšie vydržať. Túto informáciu tajil beztak dosť dlho! Snažil sa, aby správu o pripravovanom projekte, ktorým je písanie vlastnej knihy, neprezradil v žiadnom zo svojich videí. Našťastie sa mu to podarilo tak, ako si prial a prvé „tajné“ informácie o GoGovej knihe sú už známe. Na čo sa teda môžeme tešiť?

Horizon33_2015 10 14_10 48 47.png
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

„Konečne odhalujem jednu z tajných vecí na ktorých som posledné mesiace robil a padá mi kameň zo srdca, určite budem knihu spomínať aj v ďalších random vlogoch, keďže som nestíhol vysvetliť ešte všetky dôležité informácie o ktorých môžem hovoriť a budem reagovať na vaše komentáre k tomuto videu! :) Čo vy na to teda?“ 

Samozrejme, reakcie nenechali na seba dlho čakať. Ako to už býva dobrým zvykom, okrem tých pozitívnych ohlasov, prišli aj negatívne komentáre na margo toho, že dnes už píše knihu takmer každý. GoGo je však „ostrieľaný“ YouTuber, no hlavne rozumný človek, ktorý vie, čo robí – a negatívne komentáre sa naučil už nebrať príliš osobne.

Najskôr tie negatívne – nuž, závisť je závisť!

Horizon33_2015 10 14_10 40 5.png
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

No podporu má stále obrovskú  :-) 

Horizon33_2015 10 14_10 37 59.png
www.youtube.comFoto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor VeronDátum 14. októbra 2015Zdroj www.youtube.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: