Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Gogo sa na chvíľu stal osobným šoférom prezidenta. Čo všetko o ňom zistil?

1 5.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Najodoberanejší youtuber dostal jedinečnú možnosť spraviť talkshow s hlavou Slovenskej republiky. Prezident bol nadšený z toho, že konečne môže sedieť vpredu.

Dano prezradil, že mu najprv museli poriadne skontrolovať auto. Kvôli bezpečnosti ich po celý čas sprevádzala aj prezidentova ochranka. Atmosféru v Gogovom aute to ale nijak neovplyvnilo.

https://www.youtube.com/watch?v=LykuU789rpk
www.youtube.com

Kým Gogo viezol Andreja Kisku do práce, mohol sa s ním porozprávať o čomkoľvek.  Prezident prezradil, že na internete trávi veľa času. V rámci zábavy navštevuje aj stránku Youtube, väčšinou preto, aby si mohol vypočuť dobrú hudbu.

Youtuber vyzdvihol prezidenta za to, že sa zúčastnil Ice bucket challenge: ,,Strašne sa mi ľúbi že vystupujete takto verejne, motivačne. Bolo to krásne tak ľudsky poňaté.“ Po ceste sa Gogo chcel postarať aj o to, aby prezidentovi nič nechýbalo a pozval ho na kávu.

https://www.youtube.com/watch?v=LykuU789rpk
www.youtube.com

Spoločne prispeli do rozhovoru aj svojimi názormi o hrách či o Petrovi Saganovi. Dokonca si zaspievali aj pieseň od IMT Smile, kde sa pán prezident ukázal ako veľmi dobrý spevák. Na záver sa priateľsky rozlúčili a Gogo si spravil fotku s Čestnou strážou.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Jana BartošováDátum 4. decembra 2016Zdroj www.youtube.com Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: