Herec Andy Hryc na nepoznanie: Takto ho zmenila zákerná choroba!

Zdieľať
Andy Hryc
Andy Hryc Foto: SITA

Bojuje zo všetkých síl, no choroba si u neho vyberá krutú daň. Slovenský herec Andy Hryc, ktorý od apríla tohto roka znáša súboj s leukémiou je dnes úplne iný človek. Poslednú fotografiu pridala jeho dcéra, známa producentka Wanda Adamik Hrycová v deň jeho narodenín a menín zároveň.

Obľúbený herec, ktorý hviezdil v desiatkach slovenských filmov, či seriálov, no exceloval aj na doskách, ktoré znamenajú svet, je dnes schudnutý o desiatky kilogramov, napriek tomu mu jeho povestný úsmev z tváre nemizne ani v náročných chvíľach. Bojuje ako lev, no pohľad na neho dnes trhá srdce. „Môj tato dnes oslavuje meniny aj narodeniny. Zo žartu hovorí, že mal šporovlivých rodičov, ktorá mu dali meno Andrej, len aby ušetrili na darčekoch. A keďže bol dnes krásny slnečný deň, zobrala som ho na prechádzku do jeho obľúbenej krčmy, kam chodieva už viac ako 50 rokov a je tam stály štamgast. Ja tam s nim chodievam od detstva a mám pocit, že sa tam za tie roky veľa nezmenilo. Teda popravde, nezmenilo sa tam vôbec nič. Preto máme tento podnik všetci tak radi. Sú proste na svete istoty, ktoré nesklamú. Happy Bday tati a ďakujem za krásny deň,“ napísala Wanda k fotografii.

Herec je evidentne zoslabnutý a jeho tvár sa naozaj zmenila, predsalen stratil neuveriteľných 50 kilogramov. Napriek tomu nestráca optimizmus a všetci jeho blízki veria, že nakoniec nad leukémiou zvíťazí. Práve pre jeho chorobu a aj pandémiu koronavírusu svoje pondelkové narodeniny ani poriadne neoslávil. Oslavu 71 rokov si užil v kruhu rodiny. Oslavovať nebudem. Nemôžem si to dovoliť. Jednak sú tu nastavené nejaké pravidlá, že viac ako 6 ľudí sa nemôže stretávať. A druhá vec je taká, že ja som disciplinovaný pacient a moji lekári to neodporúčajú. Musím sa však priznať, mám množstvo telefonátov, esemesiek, mailov a všetko to nalieva do mojich žíl taký ten pocit šťastia, že nie som ľudom ľahostajný,“ povedal pre portál pluska.sk obľúbený herec. Statočnému Andymu prajeme hlavne to zdravie a víťazstvo nad chorobou.

Andy Hryc s dcérou Wandou
Andy Hryc s dcérou Wandou Foto: Facebook W. Hrycová

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom