Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Hodinu ležala v krvi a predstierala, že je mŕtva. Táto žena prežila útok v parížskom klube!

Horizon33_2015 11 15_18 35 27.jpg
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.facebook.com
reklama:
reklama:

Isobel Bowdery sa do klubu Bataclan tešila viac, ako inokedy. Mala tam vystupovať jej obľúbená kapela a všetko nasvedčovalo tomu, že to bude krásny a nezabudnuteľný večer. No všetko sa zmenilo vo chvíli, keď do klubu vtrhli ozbrojení muži a začali bezhlavo strieľať do nevinných ľudí…

Isobel na svojom profile na sociálnej sieti opisuje, čo prežívala, keď pred jej očami začali zomierať ľudia. Okrem dlhého statusu, v ktorom podrobne vykresľuje, aký teror v klube Bataclan vládol, zdieľala aj fotku zakrvaveného trička, ktoré mala v ten večer na sebe.

Horizon33_2015 11 15_18 33 15.png
www.facebook.comFoto: www.facebook.com

„Nikdy by ste si nepomysleli, že sa to môže stať práve vám. Bol to iba piatkový večer v rockovom klube. Atmosféra bola tak šťastná, všetci tancovali a usmievali sa. A potom predným vchodom prišli tí muži a začali strieľať. Naivne sme si mysleli, že je to súčasť šou. Nebol to iba teroristický útok, bol to masaker,“ vysvetľuje hororové zážitky Isobel.

Horizon33_2015 11 15_18 36 0.png
www.facebook.comFoto: www.facebook.com

“ Predstierala som, že mŕtva, viac ako hodinu. Ležala som medzi ľuďmi, ktorí mohli vidieť svojich milovaných bez známok života. Zadržovala som dych, snažila som sa nehýbať, neplakať, nedať tým mužom pocítiť ten strach, ktorý chceli vidieť,“ opisuje chvíle počas ktorých mohla zomrieť, no našťastie sa jej podarilo zachrániť.

Horizon33_2015 11 15_18 47 49.png
www.facebook.comFoto: www.facebook.com

Mala veľké šťastie. Prežila. No mnoho ďalších také šťastie nemalo. Vo svojom vyjadrení ku krvavým udalostiam pokračuje ďakovaním všetkým tým hrdinom, ktorých bol v ten večer plný Paríž. Napriek udalostiam, ktoré prežila neprestala dúfať a veriť v dobro, pretože všetci tí ľudia, ktorí jej pomohli prežiť v nej tú vieru opäť oživili.

Horizon33_2015 11 15_19 10 38.png
www.dailymail.co.ukFoto: www.dailymail.co.uk

Najdôležitejšie slová však napísala nakoniec. Vyzýva všetkých ľudí, aby nedopustili, že sa podobné udalosti budú opakovať. Taktiež verí v to, že budeme všetci spoločne bojovať za lepší svet…

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor VeronDátum 15. novembra 2015Zdroj www.facebook.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: