Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

HouseBox: Pohoďák, youtuber a samozvaný blázon, ktorý ma vždy úsmev na tvári

1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Na Youtube tvorí preto, aby zabavil seba aj ostatných. Miluje hry, z ktorých sa skladá väčšina jeho tvorby. Zoznámte sa s pohodovým youtuberom menom HouseBox.

Základné informácie

 • Celé meno: Jakub Váňa
 • Dátum narodenia: 25.1.1993
 • Miesto bydliska: Plzeň
 • Farba vlasov: hnedá
 • Farba očí: hnedá
 • Obľúbená farba: červená
 • Obľúbený film: Harry Potter, Osudový dotyk, Pulp Fiction
 • Obľúbený seriál: Prison Break, Ako som spoznal vašu matku, Lost (Stratení)

Vyfoť mě, budu se tvářit drsně… ??

A post shared by Jakub Váňa (@jakub.house) on

Začiatky na Youtube

House patrí k mnohým youtuberom, ktorý začal svoju Youtube kariéru hraním Minecraftu a to v roku 2011. Nápad uploadovať videá na Youtube dostal preto, lebo sa chcel podeliť o svoje hráčske výsledky.

House svoje videá nahrával na Youtube najmä pre svojich kamarátov, čoskoro si však získal mnohých neznámych divákov. Približne v roku 2015 bol House natoľko sledovaný, že si pomocou Youtube dokázal zarobiť slušné vreckové. Postupom času sa z vreckového stala pre Housa dobre platená práca na plný úväzok.

Tvorba na Youtube

V dnešnej dobe sa House z hier venuje najmä Robloxu a takisto jednodielnym videám z rôznych hier a točí ASK videá, v ktorých odpovedá na rôzne otázky od fanúšikov. House sa nijako nelimituje a dokáže vytvoriť videá na rôzne témy, čím obsah jeho kanála získava pestrosť.

HouseBox na sociálnych sieťach

Ak nechceš zmeškať novinky, ktoré sa dejú v Housovom živote, tak určite sleduj jeho Youtube fanpage. Housa môžeš taktiež sledovať na Instagrame, kde nájdeš mnohé fotografie z jeho výletov po svete.

Tolik zážitků, vzpomínek a historek na jednom místě… ??

A post shared by Jakub Váňa (@jakub.house) on

V neposlednom rade má House aj Twitter, na ktorom však v poslednej dobe nebol moc aktívny.

HouseBox merch

House zatiaľ nepredáva svoj merch v e-shope, ale sľúbil, že tomu tak bude. Kto má cestu cez Prahu a rád by si kúpil jeho merch, tak sa môže staviť v obchodnom dome Kotva, kde v Zetku predávajú nielen merch Housa.

Zaujímavé fakty

 • Ak si pri čítaní mena House spomenieš na seriál Dr. House, tak ťa možno až tak neprekvapí, že si Jakub vybral jeho prezývku presne podľa seriálu. V tej dobe však seriál ešte nebol vysielaný v televízii, ale iba jeho trailer. Už vtedy si Jakub, známy ako HouseBox povedal, že Dr. House bude určite super a dal si prezývku podľa neho.
 • Najviac zhliadnutí ma House na videu, v ktorom prankol Pedra tým, že mu „rozbil“ jeho nový mobil.
 • O Housovi koluje klebeta, že je homosexuál. Je to najmä vďaka jeho kamarátovi, ktorý si z neho vystrelil a povedal o ňom, že tomu tak naozaj je. House na túto tému natočil video, z ktorého potom vznikol takýto vtipný song:
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 27. augusta 2018Zdroj kniha Já, JůTuber 2, archiv.ihned.cz © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: