Hviezdny pár sa rozišiel! Prečítaj si, kto stojí za ich rozchodom!

Zdieľať
jenlaw

Americká herečka Jennifer Lawrence a britský hudobník Chris Martin sa po štyroch mesiacoch randenia rozišli.

Pre magazíny Us Weekly a People to potvrdilo viacero nemenovaných zdrojov z okolia páru s tým, že vzťah ukončila 24-ročná držiteľka Oscara. Podľa jedného zo zdrojov bola príčinou rozchodu pracovná vyťaženosť oboch partnerov. Lawrence začala s 37-ročným frontmanom kapely Coldplay chodiť v lete krátko po tom, ako sa znova rozišla s britským hercom Nicholasom Houltom. Martin sa zas v marci po desiatich rokoch manželstva rozišiel s americkou herečkou Gwyneth Paltrow, s ktorou má dve deti – desaťročnú dcéru Apple a osemročného syna Mosesa.

Celosvetovo známou sa Jennifer stala v roku 2012 ako Katniss Everdeen z adaptácie dobrodružnej trilógie Hry o život. Postapokalyptickú hrdinku si zahrala aj v pokračovaní s názvom Hry o život: Skúška ohňom (2013) a dvojdielnej adaptácii záverečnej knihy série s podtitulom Drozdajka, ktorej prvá časť sa do kín dostane v novembri a príbeh sa uzavrie o rok neskôr. Vlani získala Oscara za účinkovanie v romantickej dramédii Terapia láskou (2012), pričom na toto prestížne ocenenie ju znovu nominovali aj tento rok vďaka snímke Špinavý trik (2013).

Chris Martin je frontmanom spomínanej kapely Coldplay, s ktorou vydal zatiaľ šesť štúdioviek – Parachutes (2000), A Rush Of Blood To The Head (2002), X&Y (2005), Viva La Vida Or Death And All His Friends (2008), Mylo Xyloto (2011) a Ghost Stories (2014). Coldplay majú na konte množstvo ocenení vrátane siedmich cien Grammy.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom