Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Hviezdy na Instagrame #196: Je Khloé Kardashian vôbec skutočná?!

196
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Dúfame, že si si počas Sviatku práce oddýchol aspoň ako nasledujúce celebrity. Väčšina z nich nepotrebuje k tomu ani takýto špeciálny deň. 

So zajačími ušami či bez, Paris Hilton spozná každý. Čím si to vlastne zaslúžila?  *pardon*

?

A photo posted by Paris Hilton (@parishilton) on

Miley Cyrus sa zrejme spotila ako prasa, a tak sa ovládnutá zvieracími pudmi napila priamo z fľaše.  *blum*

???

A photo posted by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

Ashley Tisdale je trochu „kaputt“, no optimistické vankúše jej dodávajú nádej, že táto situácia je len dočasná.  :-)

When you're at work sick and the pillow next to you ain't making you feel any better… #coldcoldgoaway

A photo posted by Ashley Tisdale (@ashleytisdale) on

Becky G sa odhalila. Snáď jej počas večera nič nevykuklo.  *acute*

A photo posted by Becky Gomez (@iambeckyg) on

Lindsay Lohan si hlavu síce zakryla klobúkom, no namiesto trička si obliekla vrece na zemiaky.  :-D

Lovely sun today! ????? bless

A photo posted by Lindsay Lohan (@lindsaylohan) on

Khloé Kardashian vyzerá ako bárbina, ktorú si vzali do rúk horlivé dievčatká. Je vôbec skutočná?  *cool*

I missed her ❤️??? braids by @hairlovebydominique makeup by @joycebonelli

A photo posted by Khloé (@khloekardashian) on

Sme radi, že Reese Witherspoon má dcéru, pretože takto posunula ďalej ten „pekný gén“. Čo povieš? :)

Me and my girl?ready for #HotPursuit premiere! @avaphillippe

A photo posted by Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) on

Dcéra Katherine Heigl je nielen pekná, ale aj šikovná. Mama už môže mať nohy na stole, riad je umytý.

My six year old finally being old enough to help with the dishes…best day of my life! Whistling while she works…priceless!

A video posted by Katherine Heigl (@katherineheigl) on

Kelly Clarkson má zase doma malú šoférku. Kam ťa odveziem?  :-)

Where we goin' next guys?? #IGotThis

A photo posted by Kelly Clarkson (@kellyclarkson) on

Miranda Kerr si dnes takto veselo poskočila. Že by aj ona mala voľný piatok?  :-)

Whoo-hoo!!! ☀️✌️☀️

A photo posted by Miranda (@mirandakerr) on

Každý deň nájdeš novú časť seriálu Hviezdy na Instagrame na najky.sk! Príď aj zajtra!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor KatkaDátum 1. mája 2015Zdroj © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: