Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Hviezdy na Instagrame #231: Kde stretnúť Channinga Tatuma?

231
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Zisti, kde stretnúť Channinga Tatuma, čo má rád Sam Smith a s čím sa lúčila Paris Hilton.

Čo môže byť depresívnejšie, ako keď spievate prázdnym tribúnam?! Hádam to Carly Rae Jepsen zvládne a „naostro“ to už pôjde ako po masle.  :-)

Here is hoping the stage lift works today. Otherwise- singing the song from down here. Wembley Stadium ???

A photo posted by Carly Rae Jepsen (@carlyraejepsen) on

Sam Smith je klasik. Veru, on asi nie je z tých, čo si s platňami len ozdobia stenu obývačky.  *acute*

Record shopping

A photo posted by Sam Smith (@samsmithworld) on

Paris Hilton sa lúčila so sestrinou slobodou. Ktovie, kto dostane pred oltár raz Paris.  *blum*

Selena Gomez si užíva s kamoškami. Snáď sa to auto aj pohne.  :-D

I may post about them too much but it's because I love them too much.

A photo posted by Selena Gomez (@selenagomez) on

Áno, áno, všetci vieme, že John Legend má sympatickú manželku. Pár ako z katalógu, však?  *good*

Prom pose before we head to dinner at Raymond Vineyards!

A photo posted by John Legend (@johnlegend) on

Kelly Osbourne tvorí zase nerozlučnú dvojicu s Nancy. Tak sa volá tá chlpatá guľôčka. V rámci bezpečnosti jej v aute natiahla aj bezpečnostný pás.  *cool*

#BackSeatDriving with #Nancy

A photo posted by Kelly Osbourne (@kellyosbourne) on

Kde stretnúť Channinga Tatuma? No predsa v Hollywoode! Ak to máš ďaleko, stačí zájsť do kina, už o pár dní bude zase predvádzať striptíz.  *blum*

Snáď deň donutov úplne nezruinoval chudnutie Leny Dunham. Tvári sa trochu naštvane… *pardon*

Happy motherbleeping Donut Day ???

A photo posted by Lena Dunham (@lenadunham) on

Jessica Alba sa zahryzla bez výčitiek. Atmosféru dotvorili nápadité ponožky.  *good*

Celebrating national #donut day w my lil loves? in our cozy @pairofthieves

A photo posted by Jessica Alba (@jessicaalba) on

Jamie Oliver zachytil rozprávkovú scenériu v LA. Tak pre toto sa všetci tlačia do Ameriky!  :-)

Sunset on Venice beach LA gotta day stop over before Costa Rica boom

A photo posted by Jamie Oliver (@jamieoliver) on

Každý deň nájdeš novú časť seriálu Hviezdy na Instagrame na najky.sk! Príď aj zajtra!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor KatkaDátum 6. júna 2015Zdroj © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: