Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Hviezdy na Instagrame #240: S kým randí Justin Bieber?

240
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Dnes hviezdny Chaning Tatum so svojou bandou, vypracovaný Jared Leto a prepracovaná Emma Roberts.

Cara Delevingne si našla princa. Ibaže je „trochu“ zakliaty, a tak musí najprv pobozkať túto ropuchu. Snáď sa to kúzlo podarí.  :-)

Yes that frog is real and yes I kissed it

A photo posted by Cara Delevingne (@caradelevingne) on

Pohľad na vypracované mužské telo vždy poteší. Ďakujeme, Jared Leto!  *good*

Don't tell anyone i'm wearing shorts. #DoOrDie #lovelustfaithdreams

A photo posted by JARED LETO (@jaredleto) on

Selena Gomez sa v dave detí skoro stratila. Ešteže si nedala masku aj ona, lebo by sme ju fakt nenašli.  :-D

Hotel Transylvania 2 press with the crew babies!!! Can't wait for you to see this movie. So sweet! ?☺️

A photo posted by Selena Gomez (@selenagomez) on

Justin Bieber s Hayley Baldwinovou sú si k sebe nebezpečne blízko. Tak už konečne potvrďte, že ste spolu!  *blum*

The one and only @haileybaldwin

A photo posted by Justin Bieber (@justinbieber) on

Ariana Grande vyzerá stále ako bárbina.  *pardon*

"ladies first"

A photo posted by Ariana Grande (@arianagrande) on

Pondelky ťažko nesú aj celebrity. Káva je pre Emmu Roberts najlepším priateľom. Aj ty sa začiatkom týždňa objavuješ len s tmavými okuliarmi?  :-D

What coffee at 6am looks like with @ladyyjo #WhenMondayFeelsLikeMonday

A photo posted by Emma Roberts (@emmaroberts) on

Ani Zoe Saldana nevyzerá stále tip-top. Mať dvojičky nie je len med lízať.  *yes*

Starting the day off with some yerba mate – Argentinian style! #Argentina #boludo #che

A photo posted by Zoe Saldana (@zoesaldana) on

Dakote Johnson to s deťmi pristane. Že by sa našiel nejaký ochotný „pán Grey“?  *acute*

We are crazy?

A photo posted by Dakota Johnson (@dakotajohnson__) on

Paris Hilton si len tak poletuje a užíva život. Nádhera!  *good*

Rainbow Bright in Paradise. ✨????✨

A photo posted by Paris Hilton (@parishilton) on

Tím striptérov z filmu Magic Mike XXL je pripravený! Dámy, kto sa už teší na sympaťákov na čele s Chaningom Tatumom?  :-)

I'M ON A FLOAT! Celebrated #LAPRIDE45 today with the #MagicMikeXXL crew.

A photo posted by Channing Tatum (@channingtatum) on

Každý deň nájdeš novú časť seriálu Hviezdy na Instagrame na najky.sk! Príď aj zajtra!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor KatkaDátum 15. júna 2015Zdroj © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: