Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Hviezdy na Instagrame #254: Gwyneth Paltrow stačila aj falošná Taylor Swift!

254
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
reklama:
reklama:

Aj dnes ti prinášame ten najlepší mix noviniek z Instagramov celebrít. Pozri, čo majú nové. 

Sranda bokom, Justin Bieber je už naozaj muž, ako sa patrí. Len to fotenie o zrkadlo mu stále trochu kazí imidž.  *acute*

#breakthrough #hello

A photo posted by Justin Bieber (@justinbieber) on

Pitný režim treba dodržiavať. Lea Michele je doslova závislá na smoothie. Piješ ho rád aj ty?  :-)

Rise and shine! Early morning at #ScreamQueens ready to go with my green smoothie! Happy Monday everyone! ?☀️

A photo posted by Lea Michele (@msleamichele) on

Taylor Swift a Calvin Harris sú naozaj sympatický párik. Spolu si užívali Londýn.  *good*

Little known fact: Karlie is secretly an unofficial historian/London tour guide. Kind of.

A photo posted by Taylor Swift (@taylorswift) on

Mamina Nicki Minaj si nemohla ujsť možnosť odfotiť sa s Rihannou. Tej však pohľad smeruje za kýmsi iným. Že by práve prechádzal okolo nejaký sympaťák?  *blum*

Mommy and Rih

A photo posted by Nicki Minaj (@nickiminaj) on

Robbie Williams sa do ulíc maskuje. Fakt by sme ho asi nespoznali.  *cool*

Trying to hide from Monday… http://po.st/rwapp

A photo posted by Robbie Williams (@robbiewilliams) on

Gwyneth Paltrow si myslela, že stretla Taylor Swift. No neviem, zdá sa, že ju trochu oklamali.  :-D

#taylorswift thanks for giving me and my little man our best date night ever. #hydepark ??❤️

A photo posted by Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow) on

Keď si chce Becky G pozerať svoje fotky, musí si na to vyčleniť deň. Má ich stovky a sú skoro totožné.  :-D

?

A photo posted by Becky Gomez (@iambeckyg) on

Lena Dunham pôsobí trochu ako smutná princezná. A to mala dôvod na oslavu, veď bola na svadbe, hmmm?  *unknw*

Poznáš ten pocit, keď si v lietadle skoro sám? Ani my nie…Pre Paris Hilton rutina!  *good*

Peace out NYC! ✌?️? Taking off to Milwaukee! #SummerFest2015

A photo posted by Paris Hilton (@parishilton) on

Tie osamelé chvíľky, keď ti najlepšie padne otvoriť si balík niečoho a len sa tak napchávať. Nech žije Selena Gomez, dievča z davu!  *good*

Routine

A photo posted by Selena Gomez (@selenagomez) on

Každý deň nájdeš novú časť seriálu Hviezdy na Instagrame na najky.sk. Príď aj zajtra!

reklama:
reklama:

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor KatkaDátum 29. júna 2015Zdroj © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: