Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Iba 8-ročný chlapec maľuje obrazy prstami. Svoje diela dokonca úspešne predáva

Foto 1.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Ľudia sa niekedy dlhé roky rozhodujú, čím chcú naozaj byť. Tento malý chlapec v tom má už teraz jasno, a to má len osem rokov. 

Len 8-ročný Rodrigo Mendes sa stal takou malou hviezdou. Vďaka svojmu talentu sa o ňom dozvedelo veľké množstvo ľudí, čo môže mať v konečnom dôsledku dobrý vplyv na jeho budúcnosť. Aj keď už teraz dokáže svoje diela predať.

Chlapec 1.jpg
www.youtube.com

Rodrigo je brazílsky študent a je veľmi talentovaný. Maľuje krásne obrazy, čo však nie je nič výnimočné. To, čo ho preslávilo, je spôsob jeho maľovania. Využíva totiž doslova len prsty a farby. V tak mladom veku má za sebou už viac ako 200 obrazov, z ktorých sa mu podarilo približne polovicu predať.

Obrazy.jpg
www.youtube.com

Vďaka svojim obrazom, na ktorých si zarobil nejaké peniaze, si mohol kúpiť svoj prvý počítač. Hry sa však na ňom nehrá. Vytvoril si na sociálnej sieti účet, kde prezentuje svoju tvorbu. Rodrigo dúfa, že raz si zarobí toľko peňazí, aby mohol ísť študovať na vysokú školu. Skutočne talentovaný a rozumný mladý chlapec, čo poviete?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 3. septembra 2017Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: