Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Internet obletelo šokujúce video. To, čo predvádza muž so svojou 4-mesačnou dcérou, nie je normálne

Muz 1.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com

Keď uvidíte nasledovné video, nebudete chápať. A je tiež dosť možné, že ho nebudete schopní ani dopozerať celé.

Kirill Stremousov z mesta Cherson v južnej Ukrajine natočil video, ktoré šokovalo celý svet. Koluje internetom a ľudia sú z neho veľmi zhrození. Muž totiž natočil, ako si svoju iba 4-mesačnú dcérku pohadzuje v rukách a točí si ju okolo hlavy a naťahuje ju.

Swing 2.jpg
Foto: www.imgur.com

Stojí v zalesnenej oblasti a hovorí: „Počujem, ako jej kosti praskajú. Cíti sa dobre“. Na to dievčatko schytí a začne ju krútiť okolo svojej hlavy so slovami: „Astronauti robia toto cvičenie počas tréningov.“ O chvíľu na to ju začne hádzať zo strany na stranu jednou rukou a hovorí: „Teraz poďme pracovať s ramenami a priľnavosťou, aby sme ich posilnili.“

Swing 3.jpg
Foto: www.imgur.com

Potom ju otočí hore nohami a tiež nezabudne poznamenať: „Teraz sa rýchlejšie prekrví. Dievča sa cíti dobre a usmieva sa.“ Ukrajinec vysvetlil, že sa pokúša ukázať, že jeho dieťa je „v spojení s prírodou“ tým, že predvádza „gymnastiku z dávnych čias“. Dodal, že sa jeho dcéra narodila doma prirodzeným spôsobom a povedal: „Milada nebola nikdy očkovaná a nikdy nebrala lieky. Žije v harmónii s prírodou.“

Swing 5.jpg
www.youtube.com

Nuž, každý má na výchovu svojich detí iný názor, toto však naozaj nie je normálne. Ľudia, ktorí video zachytili na internete sú úplne zhrození. Jedna komentujúca napísala, že to video ani nedokázala dopozerať do konca. Čo si o tom myslíte vy?

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 22. septembra 2017Zdroj www.thesun.co.uk © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , ,