Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Jakub Petraník priznal sexuálnu orientáciu: Je gay a má priateľa!

Jakub Petraník
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Instagram Jakub Petraník

O gayoch v slovenskom šoubiznise sa všeobecne nehovorí a priznaných je ich naozaj málo. Medzi otvorených homosexuálov patrí herec Viktor Horján, či Richard Stanke, ktorý dokonca so svojim partnerom vychovávajú dieťa. Teraz sa k tejto malej skupinke pridal aj spevák a účastník speváckej šou Superstar Jakub Petraník. Ten priznal nielen svoju orientáciu, ale aj priateľa Petra.

„Myslím si, že v dnešnej dobe je dôležité ukázať, že homosexualita nie je o preoblečení, a že homosexuál nie je hrozba pre žiadnu rodinu v tejto krajine. Vyslovene ma hnevá, ako politici strašia bežných ľudí homosexuálmi. Ľudia by už mohli pochopiť, že gej nie je strašidlo, ktoré im ide kradnúť deti,“ povedal Petraník pre portál www.cas.skPodľa jeho slov ho prijala aj rodina, ktorá s jeho inou orientáciou nemá najmenší problém. 

„Nikdy mi nezáležalo na tom, čo si myslia ľudia. Mám obrovské šťastie, akú mám rodinu. Rodičia to o mne vedia od mojich 17 rokov. To bolo práve obdobie, keď som bol už v Bratislave po SuperStar. My sme doma veľmi otvorení, berú ma takého, aký som. Bohužiaľ, nie každý má to šťastie,“ pokračuje Jakub.

Ten neskrývy ani svojho partnera. „Som šťastne zadaný. Volá sa Peter a pripomenul mi, aké je fajn niekoho mať. Dnes už nemám problém chytiť ho za ruku na ulici a byť sám sebou. Je veľmi inteligentný a vtipný,“ dodal spevák.

 

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor steDátum 6. augusta 2019Zdroj www.cas.sk