Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Je seriál Susedia tým najlepším komediálnym seriálom u nás?

Sni mka obrazovky 2018 06 17 oa15.10.19.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Slovenský seriál Susedia sa po rokoch opäť vrátil na obrazovky a hneď si opäť získal tisícky divákov. Máte tento komediálny seriál radi aj vy?

Kedy sa seriál začal vysielať?

Seriál sa začal vysielať od jesene 2006. Postupne vzniklo viacero sérií a seriál si získal obľúbenosť u divákov už od jeho prvej časti. Napriek tomu, že hlavní predstavitelia mali nejaké osobné a pracovné problémy, tak po 10 rokoch prišli správy o pokračovaní seriálu a dnes už sledujeme nové časti.

Hlavné postavy seriálu

Seriál vznikol na základoch postáv vytvorených Petrom Marcinom a Andym Krausom v kabaretoch Twister, Uragán a Hurikán. Hlavnými postavami sú horár František Stromokocúr s manželkou Zuzanou a jeho maďarský sused László Komárom s manželkou Ildikó. Okrem nich vystupuje v seriáli aj Marta Sládečková ako Marta Sladká. V druhej sérii k nim pribudli aj ich už dospelé deti Milka a Gergely, v štvrtej sérii potom nová suseda a správkyňa domu Andrejka.

Dej seriálu

Do bytovky Františka a Zuzany sa nasťahuje László s manželkou Ildikó. Ani František, Lászlov najlepší priateľ, ani Zuzana z toho spočiatku nie sú veľmi nadšení. Vďaka ustavičným problémom jednej, alebo druhej rodiny sa veľmi často stretávajú a vznikajú tak veľmi vtipné situácie.

So seriálom je spojený aj Pavol Habera

Pieseň „Ešte stále som tu ja“ k tomtuo seriálu naspieval známy a úspešný spevák Pavol Habera. Vypočuť si ju môžete nižšie.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor rhDátum 20. júna 2018Zdroj wikipedia.sk, © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: