Je seriál Susedia tým najlepším komediálnym seriálom u nás?

Zdieľať
Sni mka obrazovky 2018 06 17 oa15.10.19.jpg

Slovenský seriál Susedia sa po rokoch opäť vrátil na obrazovky a hneď si opäť získal tisícky divákov. Máte tento komediálny seriál radi aj vy?

Kedy sa seriál začal vysielať?

Seriál sa začal vysielať od jesene 2006. Postupne vzniklo viacero sérií a seriál si získal obľúbenosť u divákov už od jeho prvej časti. Napriek tomu, že hlavní predstavitelia mali nejaké osobné a pracovné problémy, tak po 10 rokoch prišli správy o pokračovaní seriálu a dnes už sledujeme nové časti.

Hlavné postavy seriálu

Seriál vznikol na základoch postáv vytvorených Petrom Marcinom a Andym Krausom v kabaretoch Twister, Uragán a Hurikán. Hlavnými postavami sú horár František Stromokocúr s manželkou Zuzanou a jeho maďarský sused László Komárom s manželkou Ildikó. Okrem nich vystupuje v seriáli aj Marta Sládečková ako Marta Sladká. V druhej sérii k nim pribudli aj ich už dospelé deti Milka a Gergely, v štvrtej sérii potom nová suseda a správkyňa domu Andrejka.

Dej seriálu

Do bytovky Františka a Zuzany sa nasťahuje László s manželkou Ildikó. Ani František, Lászlov najlepší priateľ, ani Zuzana z toho spočiatku nie sú veľmi nadšení. Vďaka ustavičným problémom jednej, alebo druhej rodiny sa veľmi často stretávajú a vznikajú tak veľmi vtipné situácie.

So seriálom je spojený aj Pavol Habera

Pieseň „Ešte stále som tu ja“ k tomtuo seriálu naspieval známy a úspešný spevák Pavol Habera. Vypočuť si ju môžete nižšie.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom