Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Jeden deň s Expl0m a Momou. Čo majú spoločné so Spidermanom?

2 3.jpg
6
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Peter sa rozhodol na počesť svojich 700 000 odoberateľov urobiť video, v ktorom vás všetkých berie so sebou na exkurziu svojho dňa.

Peter vás prevedie dňom od svojho budíčku, ktorým je samozrejme jeho najdrahšia, keďže je práve z tých, ktorí majú radi vyspávanie.

Spolu 1.jpg
Foto: www.imgur.com

Ich deň začína pre vás veľkým prekvapením, keď prezradil, že ich čaká menšie dabovanie. Vychádza nový Spiderman, ktorého súčasťou je aj YouTuberský pár a dabuje dve menšie postavy.

3 2.jpg
Foto: www.imgur.com

Ďalšou dôležitou zastávkou pre Peťa bola obrátená pyramída. Pozvali si ho totiž do Slovenského rozhlasu, aby opísal a vysvetlil aj poslucháčom, o čo im so Slážom išlo vo „vojne slov“ a celý zámer ich vzájomného dissovania.

Súčasťou dňa tohto páru bolo aj varenie na slepo, ktoré Moma vydala na svojom kanáli a môžete si pozrieť, ako sa spolu s ich kamarátom tešili z výsledku ich snaženia a pečenia.

1 1.jpg
Foto: www.imgur.com

Čas pre zábavu venoval Peter po svojom – v motokárach a neskôr si zahrali aj zábavnú spoločenskú hru, po ktorej ich deň končí spokojnosťou.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor SifkaDátum 13. júna 2017Zdroj www.youtube.com www.youtube.com
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: