Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Jednu nohu má dvakrát väčšiu ako druhú. Ani to jej nezabránilo vyhrať súťaž krásy!

Parker Weberov syndrom
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Dievča, ktoré sa narodilo so zriedkavou chorobou. Foto: instagram.com
reklama:
reklama:

Nie každý má to šťastie, že si môže užívať život plnými dúškami. Niekto je od narodenia pripútaný na invalidný vozík, niekto si zranenia spôsobil počas života a sú aj takí ľudia, ktorí trpia vzácnym typom choroby, s ktorou budú bojovať zrejme celý život. No nevzdávajú sa a žijú život naplno, ako keby bol ich posledný. Tak ako Isa-Bella, ktorej postoj k životu by si mal okopírovať. Minimálne!  :-) 

Tínedžerka Isa-Bella Leclaire sa narodila s genetickou poruchou, ktorá sa volá Parker Weberov syndróm. To spôsobilo, že jej pravá noha začala opúchať, až dosiahla dvojnásobok normálnej veľkosti. Nemôže hrávať akékoľvek športové hry, alebo nosiť tesne priliehavé džínsy. To jej však nebráni v tom, aby ich nosila, ak sa v nich bude cítiť pohodlne.

Parker Weberov syndrom
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Pre všetky dospievajúce dievčatá by mala byť vzorom, pretože sa nehanbí za svoje telo a zbúrala akékoľvek predsudky či obavy zo svojej postavy. Nedávno totiž nabrala odvahu a prihlásila sa do súťaže krásy. Na tom by nebolo nič neobvyklé, ona tú súťaž dokonca vyhrala! Uskutočnila sa v jej rodnom meste Campbellton a Bella chcela tak zvýšiť povedomie o jej zdravotnom stave.

Nemá problém sa ukázať v plavkách. Prijala svoju chorobu a naučila sa s ňou žiť

www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Isa-Bella verí, že neexistuje žiadny dôvod, pre ktorý by si nemohla obliecť plavky alebo roztomilé šaty. Pre ňu je najdôležitejšia dôvera, pretože keď ľudia vidia, že si niekto verí a rovnako verí aj svojmu telu – dokonca so zdravotným postihnutím, nemajú súcit, ale obdiv. Krásna myšlienka, ktorú sa oplatí zdieľať a podľa ktorej by sme mali všetci žiť.

Víťazstvo v súťaži krásy jej nepochybne zdvihlo sebavedomie!

www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Príčinou jej vzácneho ochorenie sú poškodené lymfatické uzliny, ktoré jej spôsobujú opuchy na nohe. Napriek tomu, že priťahuje zvedavé pohľady okolia, nemá s tým problém a verí si. Ako sama tvrdí, pre ľudí so zdravotným postihnutím je dôležité pracovať na získaní zdravého sebavedomia a prijať sa takí, akí sme.

Na prvý pohľad nevidno, že má nejaké zdravotné problémy!

Väčšina z nás by si z jej postoja k životu mala brať príklad

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor VeronDátum 14. júla 2015Zdroj www.youtube.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: