Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Jojka ide do boja s novou šou: Hlavnou hviezdou kontroverzná Plačková. Toto všetko vám ukážem…

Zuzana Plačková
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Zuzana Plačková Foto: Instagram Zuzana Plačková
reklama:
reklama:

Bude sa na čo pozerať. Televízia JOJ dnes nečakane vypustila do sveta správu, že už o pár dní vytasí silnú zbraň v podobe novej reality show. A hlavnou hviezdou nebude nikto iný, ako Instagramová hviezda Zuzana Plačková. Tú sleduje na sociálnej sieti neuveriteľných 559 tisíc ľudí a zo svojho profilu si urobila naozaj výnosný biznis. A teraz chce svojim fanúšikom a divákom ukázať nielen svojho obchodného ducha, ale aj súkromie.

Sama Plačková túto novinku oznámila prostredníctvom sociálnej siete, kde povedala, že ukáže „svoje súkromie, aká je nerváčka a podobne“. To, že televízia vkladá do novej relácie veľké nádeje svedčí aj fakt, že o tom mlčali obe strany niekoľko mesiacov. Dohoda totiž padla ešte v lete, čo potvrdila aj samotná kráľovná Instagramu. Otázkou je tiež to, či nepôjde len o testovanie, ako sa prvá epizóda divákom zapáči. Jojka totiž odvysiela prvý diel, ďalšie sú zatiaľ iba v príprave.

„Keďže šou je náročná na prípravu a aj na samotné nakrúcanie, do vysielania je zatiaľ pripravená jedna epizóda. Ďalšie časti sú v procese príprav, no divákom ponúkame malú ochutnávku toho, na čo sa môžu tešiť v budúcnosti,“ povedala pre NAJKY Lenka Filipová, PR manažérka televízie. Plačková pritom nie je v televízii žiadnym nováčikom. V minulosti už si okúsila aké to je, byť hviezdou reality show. Predsalen jej kariéru odštartovala relácia Hotel Paradise, ktorá jej pomohla sa zviditelniť. Bolo to ešte v roku 2012. Odvtedy sa objavila napríklad v Súdnej sieni, či Nákupných maniačkach. Tentoraz jej na Kolibe veria natoľko, že bude mať reláciu vlastnú. InstaQueen sa na obrazovkách Jojky objaví v stredu 27. novembra o 21:35.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor steDátum 20. novembra 2019
reklama:
reklama:
reklama: