Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Kaderníčka odmietla vyholiť hlavu tínedžerke trpiacej depresiou. Po 13 hodinách práce jej vyčarila takýto účes

Horizon33_2017 8 16_9 1 9.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
static.boredpanda.com
reklama:
reklama:

Depresia často spôsobuje, že aj tie najbežnejšie činnosti sa stávajú pre človeka trpiaceho touto chorobou nemožné. Keď toto 16-ročné dievča trpiace ťažkými stavmi depresie prišlo do kaderníctva s vlasmi v katastrofálnom stave, chcelo len jedno – aby jej kaderníčka vlasy vyholila. Namiesto toho sa však kaderníčka rozhodla pre náročnejšie, no oveľa lepšie riešenie.

Keď sa dievčina dostala do rúk 20-ročnej kaderníčky Kayley Olsson, chcela len to, aby ju kaderníčka zbavila zamotaného hniezda na hlave a vlasy jej vyholila. Kaderníčka sa však rozhodla, že to vezme ako výzvu, a pri premene svojej zákazníčky strávila neuveriteľných 13 hodín. Prácu si rozdelila na dva dni a vďaka svojej šikovnosti a trpezlivosti vrátila dievčine sebavedomie.

Kaderníčka zazdieľala fotky pred premenou a po ňou na Facebooku a výsledok jej niekoľkohodinovej práce uchvátil internet a stal sa virálnym.

Teenager depression hair cut kayley olsson 2 59914c21810de__700.jpg
www.boredpanda.com

Možno aj vy máte vo svojom okolí niekoho, koho trápia depresie. Jeho vzhľad pritom o ňom môže povedať viac ako tisíc slov. Nedostatok starostlivosti o svoj vzhľad a osobnú hygienu môže byť príznakom toho, že niečo nie je v poriadku.

Teenager depression hair cut kayley olsson 3 59914c23561f9__700.jpg
Foto: www.imgur.com

A niekedy aj taká obyčajná vec ako je nový účes môže človeku trpiacemu depresiou aspoň trochu zlepšiť stav. Jasné, že liečba depresie je oveľa náročnejšia, no každá pomoc je dobrá…

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 16. augusta 2017Zdroj www.boredpanda.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: