Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Keď chceš cvičiť, na veku nezáleží! Táto 69-ročná babička je toho dôkazom!

Horizon33_2014-10-9_14-49-50
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Väčšina ľudí si predstavuje, že na dôchodku budú celé dni len oddychovať a užívať si maximálne tak prechádzky so psom. 69-ročná Pat Reeves má však o dôchodku celkom inú predstavu!

Zoznám sa babičkou, ktorá vyhrala svoj 30-ročný boj s rakovinou tým, že jedla výlučne surovú stravu a pravidelne cvičila silové cviky. Pat Reeves je európskou šampiónkou a trpela rakovinou mozgu a neskôr sa u nej objavili zhubné nádory na 14 kostiach.

Horizon33_2014-10-9_14-49-43

Pat však odmietala lieky a začala chodiť na silové kruhové tréningy. Babička dvoch vnúčat zbierala jednu trofej za druhou a úspešne lámala rekordy. Vo svojej kategórii sa stala svetovou aj britskou šampiónkou.

Táto asi 50-kilová babička sa špecializuje na dead lift, teda mŕtvy ťah, a pri tomto cviku je schopná zdvihnúť od 90 do 100 kíl, čo je teda viac ako slušný výkon! Teraz sa drobná Pat pripravuje na oslavu svojej sedemdesiatky a brúsi si zuby na prekonanie ďalšieho rekordu – chce sa stať najstaršou powerlifterkou na svete.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 10. októbra 2014Zdroj youtube.com, © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., youtube.com, video: youtube.com
K téme
reklama:
reklama:
reklama: