Kim Kardashian vymenila reality show za seriál! Prečítaj si, kde si zahrá!

Zdieľať
Kanye West, Kim Kardashian
FILE - In this Oct. 22, 2012 file photo, singer Kanye West and girlfriend Kim Kardashian attend a benefit in New York. Reports attributed to anonymous sources broke over the weekend that Kardashian has given birth to her baby with West. (Photo by Evan Agostini/Invision/AP, File)

Reality hviezdička Kim Kardashian berie všetky pracovné ponuky, ktoré sa jej naskytnú. Najnovšie si zahrá v obľúbenom americkom sitkome.

Seriál Dve baby na mizine odštartuje 27. októbra svoju štvrtú sériu. Divákov sa snažia producenti na nové časti prilákať aj pomocou hosťujúcich celebrít. Nebojte sa, Kim nebude hrať žiadnu socku, ale len samú seba. Škoda.

O tom, že sa Kim ukáže v show informovala svojich fanúšikov už 25. augusta, prostredníctvom sociálnej siete Twitter. Nemusia sa ale báť, neznamená to, že Kim končí so svojou reality show. V seriáli sa objaví len na pár minút.

10665490_1484978488438073_960067742_n

Okrem Kim sa v tomto seriáli ukážu aj modelky Martha Hunta Lilly Aldrige. Tie pred pár týždňami pridali na Instagram fotky zo zákulisia. V ktorej časti budú hrať, sa zatiaľ nevie.

Seriál Dve baby na mizine vysiela aj Tv Markíza cez víkend.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom