Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Koľko peňazí sa podarilo vyzbierať Youtuberovi Jirkovi Královi?

Horizon33_2015 12 3_11 21 55.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Český Youtuber Jirka Král sa rozhodol pomôcť detskej nemocnici v Brne vyzbierať peniaze na prístroj, ktorý monitoruje životne dôležité funkcie.  Minulý týždeň absolvoval 24-hod. živé vysielanie, počas ktorého sa mu podarilo vyzbierať veľmi slušnú sumu peňazí. 

Jirka už dospal všetko to, čo počas livestreamu zameškal a zdelil svojim fanúšikom skvelú správu. Pre detskú nemocnicu v Brne sa mu podarilo spoločne s fanúšikmi a ostatnými Youtubermi vybrať presne  307.724 Kč (ccca 11. tis. eur).

https://www.youtube.com/watch?v=RZAQjt8vX24Foto: www.youtube.com

Nasledovala príjemnejšia časť a to bol telefonický rozhovor vedeniu nemocnice, ktorému oznámili oficiálne výsledky livestreamu.

Horizon33_2015 12 3_11 2 37.png
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

„Tá čiastka je ohromujúca pre všetkých. Nikto z nemocnice si takýto veľký úspech nepredstavoval. Ak nebudem brať do úvahy veľké spoločnosti, tak toto je jeden z najväčších darov, aké naša nemocnica kedy dostala,“ zaznelo v telefonáte z vedenia brnenskej nemocnice.

Ako natešený Jirka na koniec videa uviedol, je krásne, že sa na Youtube zídu ľudia, ktorí sa dokážu spojiť pre dobrú vec.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor VeronDátum 3. decembra 2015Zdroj www.youtube.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: