Lacko, ktorý to nemá v živote ľahké, predstúpil pred porotu a chytil za srdcia tisícky Slovákov

Zdieľať
Posta.jpg

Sto ľudí, sto životných príbehov. Niektoré sú krajšie, iné práve naopak. Ako to už býva, nie každému je dopriate žiť si svoj život podľa predstáv, treba však bojovať. A uvedomuje si to aj tento sympatický mladík, ktorý predstúpil pred porotu v Superstar. 

Superstar 2018 sa ešte len začala, no už úvodné kastingy odhalili rôzne príbehy ľudí, ktorí to nemajú v živote ľahké. Jedným z nich je aj 17-ročný Lacko, ktorý žije sám so svojou chorou mamou v naozaj skromných podmienkach.

Lacko si privyrába ako futbalový rozhodca a jeho vášňou a veľkým koníčkom je spev. Spieva si takmer všade a rozhodol sa predstúpiť aj pred porotu v Superstar. Hoci mal gitaru len požičanú, nič to nemenilo na tom, že tento sympatický a nebojácny mladík predviedol super výkon.

Svojím celkovým vystupovaním a skromnosťou zaujal tisícky Slovákov. Mnohí už neváhali a pokúšali sa skontaktovať s chlapcom a jeho mamou, aby im pomohli. Ponúkajú im dokonca aj lepšie bývanie, či chlapcovi novú gitaru. Aj na sociálnych sieťach ich ľudia veľmi podporujú a prajú im v živote len to najlepšie. Vypočujte si jeho vlastnú „chytľavú“ pieseň s názvom „Pošta“.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom