Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Len pre silné žalúdky! Tento chlapík si nechal zapichnúť do tela 4 550 ihiel!

Horizon33_2015-1-16_12-16-14
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Ak máš strach z ihiel, radšej ani nepokračuj v čítaní! Tento šialenec si dal DOBROVOĽNE pod kožu zapichnúť neuveriteľných 4 550 ihiel!

30-ročný Kanaďan menom Matthew Menczyk podstúpil osemhodinovú procedúru, počas ktorej si do tela nechal zapichnúť tisícky ihiel. Podarilo sa mu tak prekonať svetový rekord, ktorý bol 650 ihiel, a získal titul Most Surgical Needle Piercing in One Session, teda Najviac vpichov chirurgickými ihlami počas jedného sedenia.

Horizon33_2015-1-16_12-16-9

Nielen, že pôvodný rekord prekonal, on ho prosto prevalcoval! Podľa tatéra Russa Foxxa bolo pre Matthewa najbolestivejšie vyťahovanie ihiel. Spod kože mu ich nevyťahovali po jednej, ale vyberali viac naraz, aby to bolo čo najmenej bolestivé.

A teraz najlepšia časť! Matthew sa pre tento masochistický čin rozhodol, aby pomohol charite. Podarilo sa mu získať peniaze pre organizáciu Directions Youth Services, ktorá pomáha narkomanom. Takže v tom bola aj symbolika – ihlami proti ihlám. Trošku drastický spôsob pomáhania, ale budiš…

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 16. januára 2015Zdroj youtube.com, © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o, youtube.com, video: youtube.com
reklama:
reklama:
reklama: