Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Má iba 5 rokov, no Amerika jej leží pri nohách! Pozri, prečo! :-)

Horizon33_2015-7-3_18-57-20
6
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Mladučké čokoládové dievčatko, ktoré si získalo srdcia porotcov v súťaži Amerika má Talent, dostane aj teba. Nebudeš sa musieť pozerať na jej vystúpenie, zamiluješ sa do nej hneď, ako sa začne predstavovať. Kiežby sa deti v jej veku venovali namiesto hraniu sa na tablete, radšej spevu  :-D 

V úvode videa, ktoré už stihlo očariť viac ako milión ľudí opisuje, že keď spieva, cíti sa veľmi šťastná. Nevidno na nej pred vystúpením takmer žiadnu nervozitu, práve naopak. Srší z nej láska k spevu vo veku, keď si ešte nevie ani prečítať text piesne.

Dosť dobrý predpoklad na to, že o tejto mladej energickej bambuľke budeme ešte počuť. Podľa mňa by ani nemusela otvoriť ústa a spievať, sama o sebe by bola virálna, nepotrebuje k tomu absolútne nič.

//najky.sk/wp-admin/post-new.php
www.youtube.com//najky.sk/wp-admin/post-new.php

Nemá problém postaviť sa na stage, pred porotu, pred celú Ameriku a začať vtipkovať s jedným z porotcov. Predstavujeme ti, Heavenly Joy, ktorá má viac ako nebeské meno. Kiežby sa také rozdávali aj na Slovensku.

https://www.youtube.com/watch?v=pKyzkPGTTBE
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

O tom, že by svoju výhru rozdelila medzi ľudí, ktorí nemajú peniaze, porotu aj divákov dojala. A to ešte ani nezačala spievať. No ale už, poďme na to! Netrvalo dlho a poriadne sa rozohnila a roztočila to.

https://www.youtube.com/watch?v=pKyzkPGTTBE
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Vybrala si pesničku z „In summer“ z rozprávky Ľadové kráľovstvo. Pozri sa na to divadlo, ktoré okolo toho predviedla!

Ten pocit, keď ti tlieska aj najsilnejší muž sveta!

http://giphy.com/search/applause/2
giphy.comFoto: giphy.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor VeronDátum 4. júla 2015Zdroj www.viralviralvideos.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.
reklama:
reklama:
reklama: