Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Malo to byť obyčajné fotenie, no mladík pripravil pre priateľku obrovské prekvapenie.

Foto.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
vimeo.com
reklama:
reklama:

Pozrite sa, aké krásne prekvapenie zažila mladá žena počas rodinného fotenia! 

Každý, kto je súčasťou armády vie, že skôr, či neskôr príde deň, kedy bude povolaný a na niekoľko mesiacov bude musieť opustiť svoj domov. Je ochotný cestovať tisíce kilometrov ďaleko od ľudí, ktorých miluje len preto, že cíti potrebu slúžiť svojej krajine.

https://vimeo.com/185267887
vimeo.com

Bol to aj prípad mladého mariňáka menom Noe Click. Keď zistil, že bude musieť opustiť svoju priateľkou Lauren Collett počas svojho dlhého nasadenia, rozhodol sa, že urobí niečo špeciálne. Chcel si urobiť s priateľkou a rodinou špeciálne profesionálne fotografie. Zdalo sa to pre všetkých úplne normálne, ale toto nevinné fotenie skončilo obrovským prekvapením pre Lauren.

https://vimeo.com/185267887
vimeo.com

Počas toho, ako sa mladý párik fotil, naskytol sa mužovi perfektný okamih na jeho prekvapenie. V pozícii, kedy Lauren stála vpredu a on vzadu, kľakol si na zem. Lauren sa otočila a keď videla priateľa kľačať na zemi, tušila, čo bude nasledovať. Najprv sa tvárila neveriacky, ale hneď zistila, že to je skutočnosť. Mladík požiadal svoju priateľku o ruku.

https://vimeo.com/185267887
vimeo.com

Dievčina sa pomaly priblížila k priateľovi a pošepkala mu to slovko, ktoré chcel počuť. Svoje „Áno“ vyslovila bez váhania. Bola veľmi prekvapená a šťastná zároveň. Pozrite si ten krásny okamih.

Prekvapenie mladíka počas rodinného fotenia!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 7. októbra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: