Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Matka kúpila dcére spodnú bielizeň. V balíčku však našla neuveriteľný odkaz!

Odkaz.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Žena našla v balíčku spodného prádla šokujúci odkaz! Toto by ste veru nečakali ani vo sne! 

Nicole kúpila balíček ružovej spodnej bielizne pre svoju dcéru. Išlo o úplne nový balíček, keď ho však otvorila a rozložila spodnú bielizeň, vypadol z nej malý kus kartónu. Keď sa pozrela bližšie, prečítala si odkaz, ktorý bol na ňom napísaný a ostala šokovaná.

Matka kúpila svojej dcére spodnú bielizeň. To, čo v nej našla, ju šokovalo.

Odkaz1.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Bola tam vlastnoručná poznámka s tromi chladnými slovami „Pomôžte mi pls“ napísaná na prednej strane. Na zadnej strane bolo meno, telefónne číslo a miesto Filipíny.

Takýto odkaz našla mamička v balíčku spodného prádla.

Odkaz2.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

„Bola som vydesená,“ povedala Nicole pre ABC News. Nicole e-mailom kontaktovala výrobcu a na oplátku dostala ospravedlnenie a ponuku poslať jej nové balenie spodnej bielizne. Ale napriek tomu sa Nicole nemohla striasť znepokojujúceho pocitu, že žena, ktorá možno zabalila toto spodné prádlo, volá o pomoc. Obávala sa, že ide o prípad nútenej práce a ako matku ju to hlboko zasiahlo. Výrobca uviedol, že to mohol byť hlúpy žartík v priebehu procesu balenia a že mala bielizeň pochádzať z Číny. Nespokojná Nicole tiež kontaktovala FBI a médiá. Ale napriek tomu nedostala žiadne jasné odpovede.

Toto našla žena v balíčku novej spodnej bielizne!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 24. júla 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: