Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Modelka sa pýši svojím zrasteným obočím. Ľudia však na to majú rôzne názory

Befunky collage 6.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Snáď to len nebude nový trend úpravy obočia? Táto modelka je si povedala, že sa jej to páči a svoje obočie si prestala upravovať. Čo si o tom myslíte?

Modelka Sophia Hadjipanteli, ktorá pochádza z Grécka, zaujala množstvo ľudí po celom svete. A to všetko vďaka svojmu naozaj netypickému obočiu. Na Instagrame sa prezentuje so zrasteným obočím, ktoré si prestala upravovať. Získala si tak množstvo fanúšikov.

Na svojom profile má viac ako 58-tisíc fanúšikov a zrejme budú teraz rýchlo pribúdať. Sophia totiž ukázala, že sa netreba báť byť sám sebou. Ľudí rozdelila na dva tábory. Niektorí ju uznávajú za to, že sa nehanbí svoje obočie ukazovať svetu a je naozaj sama sebou. Iní ju však veľmi kritizujú, že ako žena by sa mala o seba starať a obočie si upravovať.

„Ja to skutočne nerobím preto, aby som ukázala ľuďom, či sa im bude páčiť moje zrastené obočie. Robím to skôr preto, aby som ukázala ľuďom, že si môžu žiť svoj život podľa seba. Osobne si myslím, že moja tvár vyzerá lepšie týmto spôsobom. Niektorí nesúhlasia, ale to je úplne v pohode. Nesnažím sa nikomu nanútiť takéto obočie. Ak sa mi to páči, tak sa mi to páči. Kým ľudia nezačnú prijímať ostatných pre túto konkrétnu vec na ich tvári, nebudem sa cítiť pripravená ju zmeniť, „povedala Sophia.

Fanúšikovia ju chvália za to, že použila svoje zrastené obočie, aby ukázala, že krása môže skutočne prísť vo všetkých tvaroch a veľkostiach. Jeden z komentárov znel: „Ja doslova milujem jej zrastené obočie. Je tak jedinečná a prirodzená, a vyzerá nádherne s ním alebo bez neho.“ A ďalší: „Dovoľte mi, aby som vám pripomenula jednu dôležitú vec, ktorú niektorí z vás zrejme nechápu: nie je to vaše telo, ani váš život a jej preferencie nemajú nijaký vplyv na váš život.“

Samozrejme, veľa ľudí ju za to aj odsudzuje. Myslia si, že ako žena by sa mala o seba viac starať. Dúfajú, že sa to nestane novým trendom v úprave obočia a odkazujú jej, aby sa nad tým zamyslela. A čo si o tom myslíte vy?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 13. septembra 2017Zdroj www.metdaan.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: