Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Muž alebo žena? Aj medzi celebritami sú androgýni!

Naposledy odovzdané4
18
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: instagram.com
reklama:
reklama:

Či už sa ti to páči alebo nie, žijeme vo svete, v ktorom si nemôžeš byť istý už ani tým, že tá krásna baba z busu je vážne baba a nie je to chalan…

Stav Strashko – je model! Naozaj, toto je chalan!

@ellenconde jewelry! Happy for the lunch of ur new website miss u!! #tb

A photo posted by Stav Strashko (@stavstrashko) on

Absolútne žiadny náznak z „mužského sveta“

????? Photo: eyal asraf Outfit: @karin_zalait

A photo posted by Stav Strashko (@stavstrashko) on

So svojim priateľom…

Ruby Rose a jej očarujúce oči…

https://www.youtube.com/watch?v=BhRFmm140mM&feature=youtu.be
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

? @captainlens @viktorluna

A photo posted by Ruby Rose (@rubyrose) on

Azmarie Livingstone – áno, je to žena, aj keď má kratučké vlasy

https://www.youtube.com/watch?v=BhRFmm140mM&feature=youtu.be
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

A photo posted by AzMarie Livingston (@iamaziam) on

Andreja Pejíc – táto modelka sa narodila ako chlapec, ale prešla zmenou pohlavia

https://www.youtube.com/watch?v=BhRFmm140mM&feature=youtu.be
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

For charity… @amfar #AmfarXShantelle

A photo posted by Andreja Pejic (@andrejapejic) on

Bill Kaulitz – spevák skupiny Tokio Hotel, pri ktorom sme dlho tipovali, či je to chalan alebo baba

https://www.youtube.com/watch?v=BhRFmm140mM&feature=youtu.be
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

#day2 #coachella

A photo posted by Bill Kaulitz (@billkaulitz) on

Elliott Sailors – či už veríš alebo nie, toto je žena

https://www.youtube.com/watch?v=BhRFmm140mM&feature=youtu.be
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

#fbf #beyoubetrue #elliottsailors ⚓️

A photo posted by Elliott Sailors ⚓️ (@elliottsailors) on

Amber Rose – vyzerá ako muž len do tváre

https://www.youtube.com/watch?v=BhRFmm140mM&feature=youtu.be
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Still MILFIN ?

A photo posted by Amber Rose (@amberrose) on

Grace Jones – jamajská speváčka a modelka

https://www.youtube.com/watch?v=BhRFmm140mM&feature=youtu.be
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

#gracejones

A photo posted by Grace Jones (@missgracejones) on

Willy Cartier – so ženou by si si ho asi nezmýlil, ale má také jemné črty tváre

https://www.youtube.com/watch?v=BhRFmm140mM&feature=youtu.be
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

When I'm gone By @teamjwu #Paris

A photo posted by Willy Cartier™ (@willycartier) on

Casey Legler – aj toto je ženská, no vyzerá riadne drsne!

https://www.youtube.com/watch?v=BhRFmm140mM&feature=youtu.be
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Rain Dove – nech sa ti to zdá akokoľvek neuveriteľné, toto je muž!

https://www.youtube.com/watch?v=BhRFmm140mM&feature=youtu.be
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Tilda Swinton – herečka, ktorá vyzerá, ako by nebola z tejto planéty

https://www.youtube.com/watch?v=BhRFmm140mM&feature=youtu.be
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

||||||||||||||||||||||||

A photo posted by Tilda Swinton (@tilda.swinton) on

Tamy Glauser – je to žena, ale vážna badass

https://www.youtube.com/watch?v=BhRFmm140mM&feature=youtu.be
www.youtube.comFoto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor VeronDátum 26. júna 2015Zdroj www.buzzfeed.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: