Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Muž verbálne napádal svoju ženu na verejnosti. Postavilo sa mu toto 19-ročné dievča.

Dievca.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.facebook.com
reklama:
reklama:

Čakali by ste takúto reakciu len od 19-ročného dievčaťa na verejnosti? 

Slovné napádanie sa často prehliada, aj keď v skutočnosti to môže byť rovnako škodlivé ako fyzické zneužívanie. Keď je niekto fyzicky zneužívaný, dalo by sa predpokladať, že aj cudzí ľudia pomôžu. Ale prečo by to malo byť inak, ak ide o zneužívanie verbálne?

Ťažko si môžeme predstaviť čo sa deje u niekoho doma, keď je aj na verejnosti schopný blízkemu človeku surovo nadávať. Skutočnosť je taká, že zneužívanie je to bez ohľadu na to, akú má formu, a nikdy to nie je v poriadku. Populárna zahraničná relácia „What Would You Do“ (Čo by ste robili) sa rozhodla vrhnúť svetlo na túto tému a počas experimentu našli jej tvorcovia dospievajúcu ženu so zlatým srdcom a rozumom.

Iba 19-ročné dievča sa zachovalo naozaj bravúrne.

Zena.jpg
www.facebook.comFoto: www.facebook.com

Televízna relácia pripravila experiment, kde sa muž a žena tvárili, že sú pár, a muž verbálne napádal ženu na verejnosti. Chceli tým zistiť reakcie ľudí, a vidieť, či niekto zakročí ,alebo sa budú ľudia len prizerať. Muž nešetril veľmi hlasnými, hanlivými a urážlivými slovami. Niektorí sa tvárili, že sa ich to netýka, no zrazu zakročilo len 19-ročné dievča, ktoré celému štábu vyrazilo dych. Práve od nej to čakali najmenej.

Dievča s čelenkou sa bez obáv postavilo proti násilníkovi.

Dievcaa.jpg
www.facebook.comFoto: www.facebook.com

Dievča menom Martina mala len 19 rokov, ale stále ukazovalo viac súcitu a sily, ako každá iná osoba v obchode. Martina chránila ženu v tejto situácii a utešovala ju, pýtala sa jej, či je v poriadku a doslova sa postavila medzi ňu a jej násilníckeho muža.

Keď zistili, že to bolo celé naplánované a že išlo o experiment, dievča bolo v rozpakoch. Ale všetkým aspoň ukázala svoj charakter, nebojácnosť a rozumné myslenie. Naozaj si toto mladé dievča zaslúži obdiv.

Iba 19-ročné dievča zakročilo proti násilníkovi!

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 5. septembra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , ,
reklama:
reklama:
reklama: