Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Muž zvesil po 20 rokoch zo steny obrazy. Budete prekvapení, prečo zostala taká zašedivená.

Hlhxqbdm3mktll2kzqvrws3zix9ritz 59wzzkqfbvy.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.reddit.com

Nielen biele steny vás môžu po čase takto nemilo prekvapiť. Dávajte si na to pozor! 

O tom, že fajčenie škodí zdraviu, niet pochýb. Mnoho fajčiarov to ale berie na ľahkú váhu a je veľmi ťažké s fajčením prestať. Niektorí dokonca fajčia aj vo vnútri bytu, či domu, čo môže mať ešte horšie následky. Vie o tom svoje aj tento muž, ktorý po 20 rokoch zvesil svoje obrazy zo steny a naskytol sa mu nepríjemný pohľad.

https://www.reddit.com/r/mildlyinteresting/comments/5blvf1/this_is_what_2_packs_a_day_for_20_years_looks_like/?&utm_source=LTcom
www.reddit.com

Keďže bol tuhý fajčiar a nevadilo mu, ani to, že si zapáli vo svojom vlastnom byte, tak to aj dopadlo. Jeho pôvodne biela stena po rokoch nabrala sivé odtiene práve kvôli jeho pravidelnému fajčeniu.

http://www.thinkstockphotos.com/search/#smoking/f=CPIHVX/s=DynamicRank
www.thinkstockphotos.com

Muž to aj patrične okomentoval a je si vedomý, prečo je stena v takom stave: „Toto spôsobili 2 krabičky denne za 20 rokov“.  Jediné naozaj biele miesta boli práve pod obrazmi, ktoré muž zvesil. Preto si treba uvedomiť, že ohozujeme nielen naše zdravie, ale znehodnocujeme si tak aj svoj majetok. Všetko ide do peňazí, preto si nerobme zbytočné problémy.

http://www.thinkstockphotos.com/search/#smoking/f=CPIHVX/p=2/s=DynamicRank
www.thinkstockphotos.com

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 11. novembra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.