Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Na Slovensku máme novú atrakciu, ktorá sa nachádza neďaleko Trnavy

Sni mka obrazovky 2018 07 14 oa17.06.19.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Na Slovensku v posledných mesiacoch strieda jedna nová atrakciu ďalšiu. Vzniká veľa nových rozhľadní, netreba zabúdať ani na Chodník korunami stromov, no a nedávno vzniklo na Slovensku najväčšie kukuričné bludisko. Už ste o ňom počuli?

Kde sa toto bludisko nachádza?

Najväčšie kukuričné bludisko na Slovensku otvorili začiatkom júla. Bludisko sa nachádza v katastri obce Vlčkovce medzi mestami Trnava a Sereď. Bludisko zaberá plochu 2,5 hektára a trasa je dlhá 1,9 kilometra.

Ako toto bludisko vzniklo?

S nápadom pretvoriť kukuričné pole na bludisko prišli Miroslav Sedlák a Juraj Zatko. S pomocou navigácie cez GPS sa pustili do práce holými rukami. Vytvoriť cestičky v kukurici im trvalo tri dni. A bludisko bolo na svete.

Pre koho je bludisko určené?

Bludisko je určené pre každého, kto sa nebojí trošku sa potrápiť a zabaviť. Deti či dospelí, ktorí sa vydajú do poľa, dostanú plánik, ktorý im má pomôcť s orientáciou. Vo vnútri sú tiež stanovištia, kde majú možnosť súťažiť.

Rátajú s ním aj do budúcnosti?

Toto bludisko za prvé dni prilákalo veľký počet zvedavcov, ktorí sa nebáli vyskúšať či sa im z neho podarí dostať. A bude toto bludisko k dispozícii aj budúci rok? To sa uvidí.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor rhDátum 17. júla 2018Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: