Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Na toto sa nezabúda. Pripomeň si najzaujímavejšie výkony zo SuperStar!

superstar pesničky
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Youtube
reklama:
reklama:

Aj keď na väčšinu účastníkov speváckej súťaže SuperStar sa po čase zabudne, niektoré výkony sa nám predsa len zapíšu do pamäte. Od revolučného Kým vieš snívať až po romantický duet v predposlednej sérii. Na akú pesničku si spomenieš ty, keď sa povie SuperStar? 

Kým vieš snívať

Prvá SuperStar spustila u slovenského publika doslova ošiaľ. Finálové kolá sa vyznačovali vysokou sledovanosťou a mohla za to aj hymna Kým vieš snívať, ktorá patrila k vrcholom večera. Všetci finalisti sa spojili, spoločne sa kývali a my sme spievali s nimi doma pri televízore.

Martina Šindlerová a Tomáš Bezdeda – Stumblin in

K prvej sérii patrí aj tento duet sladkého Tomáša Bezdedu a vtedy mladučkej, no klebetami opradenej, Martiny Šindlerovej. Spolu zabrnkali divákom na city romantickým Stumblin in. Vrcholom bolo, keď si Tomáš pred Martinu kľakol. Aj tebe sa vtedy rozbúchalo srdce?

So mnou vždy môžeš rátať

S druhou sériou sa nám dnes spája predovšetkým Peter Cmorík, ktorý si fanúšikov dokázal udržať aj po skončení súťaže. Jeho výkony boli štandartne dobré. Venujme sa teda radšej ďalšej hymne. So mnou vždy môžeš rátať bola druhou a poslednou, na ktorú si spomíname aj s odstupom času. Zaujímavý text a ešte lepšie hlasy jej dodali nezameniteľný šarm a občas si ju doma tajne púšťame.

Martin Chodúr – Paparazzi

Poďme teraz trochu ďalej. V roku 2009 sa Česi a Slováci spojili a hľadali spevácku hviezdu spoločne. Víťazom sa stal spevák Martin Chodúr. Jeho hlas evokoval staré časy a Martin tento imidž podporoval aj svojím prejavom. O to viac sa diváci čudovali, keď si do jedného z finálových kôl vybral pesničku od Lady Gaga – Paparazzi. Zaspieval ju podľa seba a vôbec to nebolo zlé.

Miro Šmajda –  C´est La Vie a Welcome to the Jungle

Miro známy svojou blond hrivou sa od prvého momentu prezentoval ako rocker. V kole venovanom Karlovi Gottovi však objavil aj čaro maestrovej piesne C´est La vie, a tak sa vo finále rozhodol využiť obe karty. Netradičná kombinácia, však? Faktom je, že na výhru mu to nestačilo. Do nášho výberu sa dostal predovšetkým vďaka tomu, že dokázal trochu zaprášenú pesničku dostať medzi mladučké fanúšičky a tiež za rockové jačanie vo Welcome to the Jungle.

Gabriela Gunčíková – Jednoho dne se vrátiš

Rockerka Gabriela Gunčíková síce druhú medzinárodnú SuperStar nevyhrala, no hviezdou určite je. Charizmatická Češka s výrazným hlasom sa v poslednom kole predviedla baladou Jednoho dne se vrátiš, v ktorej ukázala, že napriek nízkemu veku vie precítiť aj vážne skladby. Prítomní si po jej výkone len ukradomky utierali slzy. Dnes má po turné s Trans Sibirian Orchestra a v Amerike pracuje na ďalších projektoch. Držíme palce!

Gabriela Gunčíková a Lukáš Adamec – Cose Della Vita

Tina Turner a Eros Ramazzotti naspievali veľký hit, ktorému finalisti SuperStar dodali súčasný šat. Nespornú úlohu zohrala už spomínaná Gabriela Gunčíková, no šarmom prispel aj jej kolega Lukáš Adamec, ktorý celú súťaž vyhral. Bravo! Naozaj výborné spevácke výkony.

Bonus:

Ivan Kandráč – Pijeme kolu

K SuperStar patrí aj Hviezdna rota. Ivan Kandráč, obľúbený vymetač kastingov, bol horúcim adeptom na víťaza. Kultovej skladbe Michala Davida zmenil text a vytvoril z nej niečo úplne…čudné. Pamätáš?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor KatkaDátum 11. augusta 2015Zdroj Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: