Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Porotcovia SuperStar sa zmenia na superhrdinov! Takáto kampaň tu ešte nebola!

uputavka,superstar 2015
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
TV Markíza
reklama:
reklama:

Za pár týždňov to opäť vypukne a spoločne budeme hľadať ďalšiu Superstar! Televízia Markíza sa na tento veľkolepí „sviatok“ už začala pripravovať natáčaním upútaviek s Pycom a porotcami. Na pražskom Barrandove sa z porotcov vďaka natáčaniu stali aspoň na pár minút Superhrdinovia. O čo vlastne išlo? 

Tento ročník zrejme bude iný ako tie predošlé – minimálne upútavka na nový ročník Superstar dokazuje, že sa s tým tvorcovia vyhrali viac, než dosť. Je to zatiaľ najkreatívnejšia kampaň. V hlavnej úlohe je samozrejme porota, ktorá má dve tváre. V prvom rade sú to speváci, no v skutočnosti je ich hlavnou misiou nájsť hviezdu Superstar. V televíznej kampani nemôže chýbať ani moderátor, v tomto prípade je to ostrieľaný Martin Pyco Rausch.

pyco, superstar 2015

“Štvorica porotcov bude útočiť! Najprv na štáb našej televízie a moderátora Martina Pyca Rauscha, neskôr aj na vaše zmysly,”píše ku kampani televízia. Už len podľa tohoto opisu to vyzerá tak, že sa naozaj máme na čo tešiť!

Aj Dominka Mirgová láka všetkých ľudí, ktorí si myslia, že majú talent

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor VeronDátum 20. júla 2015Zdroj mediaboom.sk © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: