Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Porotu SuperStar posilní Ondřej Soukup a takmer neznáma speváčka z Čiech!

Superstar logo
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: superstar.markiza.sk
reklama:
reklama:

Slováci budú mať v porote novej SuperStar len jedného zástupcu – nekompromisného Paľa Haberu. 

Prípravy na ďalší ročník speváckej súťaže SuperStar vrcholia, a tak sa tvorcovia museli postaviť aj pred otázku, koho posadiť do poroty. Prehovoriť sa dal tentokrát Pavol Habera, ktorý sa v súťaži objavoval od jej začiatkov.

SITA/AP
SITA/AP

Jeho kolegyňou bude speváčka Marta Jandová.

SITA
SITA/APSITA

Ďalším menom, ktoré zverejnila televízia je Ondřej Soukup. „Do SuperStar idem ako porotca po štvrtý raz a ako vždy sa teším, že sa podarí nájsť osobnosť, ktorá nielen dobre spieva, ale má aj charizmu, schopnosť upútať diváka alebo poslucháča, osobnosť, ktorá bude vzbudzovať emócie,“ povedal.

soukup
www.youtube.comFoto: www.imgur.com

Protipól k skúseným porotcom bude tvoriť Klára Vytisková, ktorá je pre slovenské publikum takmer neznáma. Bývalá moderátorka hudobnej relácie Medúza a aktuálna členka skupiny Toxique, sa tejto úlohy zhostí po prvý raz. „Teším sa, že ma bude z výkonov niektorých spevákov mraziť na chrbte a že tento ročník SuperStar pošle do éteru nejakú zaujímavú osobnosť,“ vyjadrila sa Vytisková.

klara
www.youtube.comFoto: www.imgur.com

Hoci zloženie poroty a hlavne menej známa členka Vytisková vzbudila isté negatívne ohlasy, režisér a kreatívny producent šou Pepe Majeský to má vymyslené: „Skúsenosti Ondřeja a energia a istá extravagancia Kláry skvele doplnia Paľa a Martu. Verím, že to bude medzi všetkými iskriť a diváci budú nadšení. Moderátorom súťaže bude Martin Pyco Rausch.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor KatkaDátum 23. apríla 2015Zdroj SITA, © SITA 2015
reklama:
reklama:
reklama: