Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Spustili prihlasovanie do novej SuperStar! Kedy sa začne súťaž?

SUPERSTAR: Kasting v Bratislave
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Sútažiaci poèas bratislavského kastingu do súaže Slovensko hľadá Superstar. Bratislava, 3. jún 2007. Foto: SITA/Michal Burza SITA/AP
reklama:
reklama:

Súťaž sa začne na jeseň, víťaz či víťazka si odnesie 75-tisíc eur alebo dva milióny českých korún.

Organizátori novej sezóny speváckej šou SuperStar spustili prihlasovanie do súťaže. Záujemcovia a záujemkyne môžu vyplniť formuláre na webových stránkach televízií Markíza a Nova, kde sa tiež dozvedia podrobnejšie informácie.

Súťaž sa začne na jeseň. Na víťaza či víťazku čaká 75-tisíc eur alebo dva milióny českých korún. Od Markízy prijal ponuku na moderovanie Martin „Pyco“ Rausch. „Martin je nielen skvelý profesionál a jeden z najobľúbenejších moderátorov na Slovensku, ale aj výnimočný kolega. Sme veľmi radi, že prijal ponuku televízie Markíza a stane sa súčasťou projektu SuperStar,“ uviedla hovorkyňa televízie Tatiana Tóthová.

Pyco sa na SuperStar veľmi teší. „SuperStar je šou, s ktorou som na ‚veľkom pódiu‘ v televízii začínal a mám ju rád. Veľmi si vážim všetky príležitosti, ktoré som odvtedy dostal a ľudí, s ktorými som mohol pracovať. Vďaka nim môžem robiť to, čo mám rád a moderovanie medzi tieto aktivity určite patrí,“ povedal.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 11. marca 2015Zdroj SITA, © SITA 2015, SITA
K téme
reklama:
reklama:
reklama: