Nahá kráska z filmu Vlk z Wall Street sa vracia na filmové plátna!

Zdieľať
Margot Robbie
Margot Robbie arrives at the 19th annual Critics' Choice Movie Awards at the Barker Hangar on Thursday, Jan. 16, 2014, in Santa Monica, Calif. (Photo by John Shearer/Invision/AP)

Pamätáš si na blonďavú krásku s kinohitu Vlk z Wall Street? Filmová manželka Leonarda DiCapria, Margot Robbie, ktorá nemala zábrany ukázať sa v spomínanom filme nahá, sa opäť vracia do kín.

Po krátkej odmlke sa austrálska blondína tentokrát ukáže po boku ďalšieho zvodcu. Spolu s hercom Willom Smithom ich uvidíš v snímke Focus.V týchto dňoch bol predstavený aj prvý trailer k tomuto filmu.

Horizon33_2014-10-10_11-42-27

Pôvodne chceli producenti obsadiť do hlavných úloh Ryana Goslinga a Emmu Stone. Títo hereckí kolegovia sa spolu stretli už vo filme Bláznivá hlúpa láska, kde hrali milenecký pár. Obaja však túto ponuku odmietli.

Americký kriminálno-komediálny film bude mať v našich kinách premiéru už 26.februára 2015.

Dvadsaťštyri ročná Margot sa prvýkrát ukázala na televíznych obrazovkách v obľúbenom austrálskom seriáli Neighbours. Veľký kariérny posun však zaznamenala až vďaka filmu Vlk z Wallstreet. Po tejto úspešnej snímke sa Margot ponuky začali len sypať. Okrem spomínaného filmu Focus sa  objaví aj v novom filme o Tarzanovi. Ten by mal byť v kinách v roku 2016.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom