Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Najkrajší chlapec na svete? Má len 12 rokov a robí modela. Jeho fotky vám vyrazia dych.

Model.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.instagram.com
reklama:
reklama:

Chlapec ako každý iný, až na ten rozdiel, že je to model a herec. Sledujte tie perfektné zábery!

Je toto najkrajší chlapec ne svete? 12-ročný model sa stal slávny noc potom, čo japonská školáčka zavesila jeho fotku na Twitter. William Franklyn-Miller má viac ako 160,000 followerov na Instagrame. Okrem toho, že robí modela, má skúsenosti aj z televízie ako herec.

Iba počas jednej noci získal viac ako 150 tisíc followerov.

„Mal som asi 100 followerov každé tri sekundy,“ povedal Will pre Daily Mail. „Mysleli sme si, že sú to falošné profily, keďže ich bolo toľko.“
Shannon Franklyn-Miller, chlapcova mama, mala strach, že jeho účet bol napadnutý. Až keď ľudia začali komentovať, že ho videli na Twitteri, si uvedomili, čo sa stalo. „Ľudia hovorili: Si naozaj slávny v Japonsku, si naozaj slávny v Číne“, vysvetlil. „Stalo sa to asi za dva dni.“

Má len 12 rokov, ale treba uznať, že tie zábery sú naozaj perfektné.

Bolo to úžasné pre Willa, ktorý je model a herec zároveň. 12-ročný chlapec začal vďaka modelovaniu v Covent Garden pred piatimi rokmi a od tej doby pracoval na niekoľkých kampaniach. Prednedávnom začal účinkovať aj v televíznej šou. Tiež bol vianočný model, ktorý sa objavil v jednom hudobnom videu.

Vzhľadom k tomu, že sa stal taký slávny na Instagrame, Will sa objavil v troch rôznych ázijských televíznych reláciách, robí Skype rozhovory a rozhovory pre početné publikácie. Jeho fanúšikovia mu zanechávajú „veľmi pozitívne“ komentáre a žiadajú ho, aby prišiel navštíviť ich krajiny. Will je inak celkom obyčajný študent, ktorý je akurát modelom a hercom.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 21. augusta 2016Zdroj www.dailymail.co.uk © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: