Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Žena fotí psy ako modely, aby sa im rýchlejšie podarilo nájsť novú milujúcu rodinu

Bez nazvu 1.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Ľudia, ktorí sa rozhodnú prijať zvieratá z útulku, aby našli svojho nového priateľa, často nemajú dosť času na to, aby sa zoznámili s každým jedným psom. Ale fotografka Rachael Rodgers z Kanady to vyriešila krásnymi „reklamami“ pre psy.

„Skvelá fotka prijímaného psa je „zlatým lístkom“k dokonalej rodine,“ hovorí Rachael. Jej láska ku psom a horlivosť im pomôcť jej pomohli motivovať ju, aby začala s dobrovoľníctvom v miestnom útulku pre zvieratá. Rozhodla sa vziať psy, odviezť ich na nádherné miesto a vytvoriť im krásne fotografie.

Fotografka zdôrazňuje nielen fyzické črty každého psa, vyhradí si dokonca čas aj na to, aby ich lepšie spoznala a výrazne popísala ich osobnosti.

Jej fotky ukazujú veľký rozdiel v živote týchto psov. Mnohí z nich už vďaka nej našli nový domov. Veľa z nich však stále čaká na svojich spriaznených partnerov, a preto Rachel stále pokračuje v tejto dôležitej práci, aby čo najviac z týchto opustených zvierat našlo svoj vysnívaný a milovaný domov.

Pozrite si krásne fotografie psíkov.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 28. júna 2018Zdroj www.boredpanda.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , ,
reklama:
reklama:
reklama: