Najstarší hollywoodsky mládenec George Clooney sa konečne oženil! Pozri, akú krásku si vzal!

Zdieľať
APTOPIX Italy Clooney Wedding
George Clooney and Amal Alamuddin leave the Aman hotel in Venice, Italy, Sunday, Sept. 28, 2014. Clooney and Amal married Saturday, Sept. 27, the actor's representative said, out of sight of pursuing paparazzi and adoring crowds.(AP Photo/Andrew Medichini)

S prominentnými svadbami akoby sa tento rok vrece roztrhlo. Za posledné mesiace si svoje áno stihli povedať reality hviezdička Kim Kardashian a spevák Kanye West, ale aj herci Angelina Jolie a Brad Pitt. No titulom svadba roka je označovaný práve sobáš jedného z najznámejších hollywoodských mládencov Georga Clooneyho a jeho novomanželky Amal Alamuddin.

Päťdesiattriročný herec si tridsaťšesťročnú právničku vzal tento víkend v Benátkach. Na prominentnej svadbe nechýbali hviezdy ako Cindy Crawford s manželom, herci Emily Blunt a John Krasinski či Matt Damon s manželkou.

Italy Clooney Wedding
Cindy Crawford, right, and Rande Gerber leave the Cipriani hotel to go to the George Clooney's wedding with Amal Alamuddin, in Venice, Italy, Saturday, Sept. 27, 2014. (AP Photo/Andrew Medichini)

Ako uviedla stránka people.com, nevesta sa vydávala v šatách návrhara Oscara de la Rentu a ženích mal na sebe oblek od Armaniho. No na fotky zo svadby si musíme ešte chvíľku počkať. Výhradné právo na ne má totiž americký magazín Vogue, ktorého šéfredaktorka Anna Wintour tiež nechýbala na svadbe.

Italy Clooney Wedding
Vogue America chief-editor Anna Wintour leavest the Cipriani hotel to go to the George Clooney wedding with Amal Alamuddin, in Venice, Italy, Saturday, Sept. 27, 2014. (AP Photo/Andrew Medichini)

Pre Georga je to už druhé manželstvo. Jeho prvou manželkou bola Talia Balmosová. Manželmi boli štyri roky a rozviedli sa v roku 1993. Libanončanka Amal sa vydávala prvýkrát.

Čo hovoríš na novú manželku Georga Clooneyho? Myslíš si, že im to vydrží?

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom