Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Najstrašidelnejšie domy, v ktorých môžete bývať 1. časť

Dom.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Všetci poznáme tie hororové príbehy. Rodina sa presťahuje do domu, kde kedysi došlo k príšernej vražde a časom si začnú všímať viac a viac nadprirodzených javov. Dokonca aj ten, čo v duchov neverí, vie, že v dome žije niečo strašidelné, niečo desivé. Na to, aby ste našli dom, kde sa vraždilo, si nemusíte požičať film- v skutočnosti si môžete prenajať rovno celý takýto dom.

The JonBenet Ramsey House

Po tom, ako bola šesťročná kráľovná krásy nájdená ubitá a zaškrtená v suteréne rodinného domu, rodina v dome už nestrávila ani jednu ďalšiu noc. Aj keď je to už 20 rokov, čo nevyriešená smrť malej školáčky šokovala celý národ, prípad stále priťahuje pozornosť médií a verejnosti s nádejou, že konečne v prípade nastane zlom.

The Camdem Ripper House

Anthony Hardy bol čudák. Jeho zvláštne správanie vzbudzovalo u jeho blízkych strach o jeho duševné zdravie a mali pravdu- diagnostikovali mu bipolárnu poruchu. V roku 1982 bol zatknutý za útok proti svojej manželke. Hardy zamrazil fľašu s vodou a priviazal ju žene k hlave, kým spala. Potom ju zavliekol do kúpeľne, kde ju chcel utopiť. V roku 1986 sa rozviedli, ale Hardy manželku dlho prenasledoval a chcel ju zabiť. Po rozvode sa Hardy vracia do Anglicka, kde býva striedavo v hosteloch a psychiatrických liečebniach a využíva služby prostitútok. V roku 1998 je opäť zadržaný, keď ho prostitútka obviní z pokusu o znásilnenie. Vtedy vyplávajú na povrch ostatné zločiny.

The Crossbow Cannibal House

Stephen Shaun Griffiths má na krku tri vraždy a podľa jeho slov zabíjal, pretože to bolo ľahké. Podľa niektorých sa jeho obete objavujú v byte, ktorý je ťažké predať.

https://sk.pinterest.com/pin/417708934164318855/
sk.pinterest.com

Gardette- LaPrette House

Dom bol postavený v roku 1836 pre zubára Josepha Coultona Gardetta, ktorý dom neskôr predal bohatému majiteľovi plantáží menom Jean Baptiste LaPrette. LaPrette investoval veľa peňazí a času na prestavbu rezidencie na vhodné miesto pre rodinu, ale časom musel dom prenajať a nakoniec oň prišiel v prospech banky. Dom dostal mladý Turek „Sultán“. Jedného dňa našli celý sultánov hárem a stráže povraždených, boli to jatky. Vrah sa nikdy nenašiel.

https://sk.pinterest.com/pin/545287467364359158/
sk.pinterest.com

The Tyler Hadley House

Syn Mary Jo a Blaka Hadleyových, Tyler, si jedného dňa vzal tri tabletky extázy a išiel za rodičmi. Matka pracovala za počítačom, keď ju kladivom ubil k smrti. Blake počul maželkin krik a bežal za ňou, kde uvidel nechutnú scénu. Chvíľu na seba so synom pozerali a ten ho potom rovnako zabil kladivom. Tyler potom doma usporiadal párty pre 60 ľudí. Nevydržal a kamarátovi sa pochválil, že zabil rodičov. Ukázal mu aj hlavnú spálňu plnú krvi. Medzi ľuďmi sa to rozšírilo a pre Tylera si prišla polícia.

https://sk.pinterest.com/pin/190066046754529161/
sk.pinterest.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor DanielaDátum 18. januára 2017Zdroj listverse.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme
reklama:
reklama:
reklama: