Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

NejFake informuje: Aké sú limity na Instagrame a čo ťa dokáže zabanovať?

2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Vedel si, že aj maličkosť ťa dokáže na Instagrame zabanovať? Na Instagrame takisto existujú obmedzenia, ktoré nejdú prekročiť. NejFake prezradí všetko potrebné.

  • Limit na ♥ – Za hodinu môže užívateľ rozdať maximálne 350 srdiečok. Prehnanie tohto limitu môže vyvolať ban, pretože systém môže hodnotiť účet ako bota.
  • Dĺžka užívateľského mena – Meno na Instagrame môže mať maximálnu dĺžku 30 znakov.
  • Max. počet sledovaní – 7,500 je maximálne číslo profilov, ktoré môžeš sledovať. Staršie profily, ktoré boli založené, keď ešte toto pravidlo nebolo, mohli však túto hranicu mohli prekročiť.
www.youtube.com
  • Ban za sledovania – Ak dávaš niekomu nové a nové sledovania príliš často a hneď za radom, tak ti hrozí, že dostaneš ban. Systém si podobne ako pri srdiečkach môže myslieť, že účet spravuje bot. Preto by si nemal dať follow viac ako 20 profilom za hodinu.
  • Limit fotografií – Na Instagrame, ktorého účel je zdieľanie fotiek, neexistuje žiadne obmedzenie na počet nahraných fotiek, ako by si niekto mohol myslieť.
  • Dĺžka komentáru – Ak komentár presiahne dĺžku 240 znakov, tak sa nezobrazí celý.
  • Počet hashtagov – Aby si mnoho ľudí nedávalo milión hashtagov, ktoré sú pri tom od veci, tak ich maximálny povolený počet je 30.

Ak sa chceš dozvedieť všetky „tajomstvá“, nebezpečia a obmedzenia na Instagrame, tak ich nájdeš vo videu od youtubera NejFake:

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 2. septembra 2018Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: