Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Nenápadný chalan zaspieval v Hlase pesničku Chandelier tak, že slávni porotcovia onemeli od úžasu! A my tiež!

Horizon33_2015-9-25_10-55-32
6
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Svet ešte ukrýva množstvo talentovaných ľudí! Dôkazom toho je aj spevácky výkon, ktorý predviedol v americkej súťaži The Voice (u nás Hlas Česko Slovenska) Jordan Smith. A potvrdil aj pravidlo – nesúď knihu podľa obalu.

Študent, od ktorého by si sme takýto spev veru nečakali, poriadne prekvapil hviezdnu porotu. Počas „výberu naslepo“, keď porotcovia sedia chrbtom k pódiu a na speváka nevidia, zaspieval pesničku Chandelier od Sie.

Horizon33_2015-9-25_10-56-23
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

A už po pol minúte jeden z porotcov – Blake Shelton – stlačil tlačidlo, aby sa pozrel, kto má taký nádherný hlas. Nasledoval ho Pharrel Williams, ktorý už od chvíle, keď Jordan otvoril ústa, uznanlivo kýval hlavou.

Horizon33_2015-9-25_10-55-12
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Ako tretia sa otočila Gwen Stefani, ktorá bola Jordanovým vzhľadom natoľko prekvapená, že spontánne zvýskla od radosti a v závere jeho vystúpenie ho bežala objať. Ako posledný sa otočil Adam Levine z Maroon 5. Toho tento spevák natoľko potešil, že po šou na svoj účet na Twitter napísal: „Jordan, si jednorožec? Našiel som práve jednodrožca?“ Jordan si za svojho mentora vybral práve jeho.

Pozri sa, ako nádherne zaspieval:

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 25. septembra 2015Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , ,
reklama:
reklama:
reklama: